Najhranejšia hra na YouTube sa už túto jeseň dočká poriadnych vylepšení. Nielenže si hráči budú môcť vychutnať ultra jemné 4K rozlíšenie, ale pribudnú aj ďalšie razantné vylepšenia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Obľúbená sandboxová hra Minecraft, ktorej príbeh sa začal písať ešte v roku 2009, dostane na jeseň veľkú injekciu vylepšení. Informoval o tom Microsoft prostredníctvom svojho YouTube kanálu Xbox. Vo videu oznamuje niektoré novinky, avšak poskytuje aj ukážku z vylepšeného prostredia. Kocky, ktoré sú charakteristickým prvkom hry, síce v 4K rozlíšení stále vyzerajú ako kocky, no sú opäť o niečo krajšie.

minecraft
zdroj fotografie: Screenshot / Xbox / YouTube

Nenechaj si ujsť
Dočkali sme sa nového, ešte výkonnejšieho Xboxu. Xbox One X je budúcnosť v hraní

Ďalšou dobrou správou je, že nový Minecraft budú môcť hráči spolu hrať na rôznych platformách, a to na konzolách, počítačoch či mobilných zariadeniach. O niečo neskôr príde aj akýsi „komunitný trh“, kde budú môcť hráči kupovať alebo predávať svoje položky, ktoré vytvorili. Pre lepšiu predstavu si môžeš pozrieť video nižšie. Ak si z tejto hry ešte nevyrástol, máš sa na čo tešiť.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.