Meizu Pro 6 vo verzii s 3 GB RAM sa objavilo v benchmarku Geekbench

banner-pro-5Predstavenie Meizu Pro 6 vyvolalo veľmi značné diskusie v celosvetových médiách a ani Slováci nie sú výnimkou. Mnoho fanúšikov tejto spoločnosti novinka veľmi zaujala a plánujú jej kúpu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Stále nie veľmi pochopeným krokom je použitie procesora MediaTek Helio X25 s 10 jadrami. Túto situáciu však nevidíme veľmi tragicky a nový high-end z dielne Meizu dominuje v iných oblastiach svojej rozmanitej výbavy. Určite viete, že už v základe disponuje smartfón veľkou 4 GB operačnou pamäťou RAM, ktorú dopĺňa dvojica veľkostí interného úložiska- 32 a 64 GB. Nový screenshot z aplikácie Geekbench však ukazuje, že spoločnosť plánuje predstaviť aj variantu s menšou, 3 GB RAM pamäťou. Na tom by však nebolo nič zvláštne, no skóre dosiahnuté vo viac jadrovom teste je famózne. Smartfón dosiahol neuveriteľných 6691 bodov a prekonal aj 6300 bodový výsledok, ktorý dosiahla prednedávnom klasická verzia.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


m6
Viac informácií nemáme k dispozícii a inžinieri v Meizu sa pravdepodobne pohrávajú s prototypom a dolaďujú posledné detaily pred plným začatím predaja. Táto nová verzia však môže reálne uzrieť svetlo sveta, a to v spolupráci so 16 GB interným úložiskom, a samozrejme aj s nižšou cenou. Aktuálna cena Meizu Pro 6 v e-shope iBugyou.com začína od 396 €.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]