banner-pro-5
O tom, že Meizu Pro 6 bude výkonné monštrum je jasné od chvíle, čo samotná spoločnosť ohlásila, že vďaka exkluzívnej spolupráci s výrobcom MediaTek, Pro 6 bude vôbec prvým smartfónom s najmodernejším high-end procesorom spomínaného výrobcu, 10-jadrovým Helio X25. To nakoniec potvrdili aj údaje z benchmark aplikácií. Tentoraz máme opäť možnosť zazrieť Meizu Pro 6 na uniknutých fotografiách.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Aj na týchto obrázkoch sa ukazuje, že Meizu tentoraz stavilo na rám zariadenia vyhotovený z kovu, ktorý bude zároveň schovávať 4 GB RAM pamäť. Na zadnej strane nájdeme vyčnievajúci fotoaparát, ktorý bude využívať automatické zaostrovanie pomocou laserového lúča. Práve mechanizmus laserového zaostrovania je umiestnený pod fotoaparátom, tu sa však vynára veľký otáznik, pretože nie je jasné, kde bude umiestnený blesk. Predchádzajúce informácie spomínajú možnosť, že blesk je šikovne umiestnený v okolí mechanizmu zaostrovania. Ak by tomu tak nebolo, jednalo by sa o veľkú záhadu. Pri pohľade na prednú stranu zariadenia sa nám ukazuje bezrámikový dizajn, ktorý dodáva dnešným zariadeniam nádych prémiovosti. Samozrejmosťou bude aj snímač odtlačkov prstov.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

meizu-pro-6-novy-render

Uniknutý render Meizu Pro 6

Srdcom zariadenia bude procesor MediaTek Helio X25, ktorý je o čosi rýchlejším nasledovníkom čipu Helio X20. Tri-cluster dizajn zahŕňa 2 jadrá Cortex-A72 bežiace na frekvencii 2.5 GHz, ktoré budú slúžiť na tie najnáročnejšie úlohy. Pri stredne náročných úlohách sa využijú 4 jadrá Cortex-A53 s frekvenciou 2.0 GHz a pri ľahšom využití procesora to zas budú 4 jadrá Cortex-A53 tikajúc na úrovni 1.4 GHz.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP