Meizu Pro 6 na ďalších fotkách v čiernom prevedení

Teraz čítate
Meizu Pro 6 na ďalších fotkách v čiernom prevedení

banner-pro-5
O tom, že Meizu Pro 6 bude výkonné monštrum je jasné od chvíle, čo samotná spoločnosť ohlásila, že vďaka exkluzívnej spolupráci s výrobcom MediaTek, Pro 6 bude vôbec prvým smartfónom s najmodernejším high-end procesorom spomínaného výrobcu, 10-jadrovým Helio X25. To nakoniec potvrdili aj údaje z benchmark aplikácií. Tentoraz máme opäť možnosť zazrieť Meizu Pro 6 na uniknutých fotografiách.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Aj na týchto obrázkoch sa ukazuje, že Meizu tentoraz stavilo na rám zariadenia vyhotovený z kovu, ktorý bude zároveň schovávať 4 GB RAM pamäť. Na zadnej strane nájdeme vyčnievajúci fotoaparát, ktorý bude využívať automatické zaostrovanie pomocou laserového lúča. Práve mechanizmus laserového zaostrovania je umiestnený pod fotoaparátom, tu sa však vynára veľký otáznik, pretože nie je jasné, kde bude umiestnený blesk. Predchádzajúce informácie spomínajú možnosť, že blesk je šikovne umiestnený v okolí mechanizmu zaostrovania. Ak by tomu tak nebolo, jednalo by sa o veľkú záhadu. Pri pohľade na prednú stranu zariadenia sa nám ukazuje bezrámikový dizajn, ktorý dodáva dnešným zariadeniam nádych prémiovosti. Samozrejmosťou bude aj snímač odtlačkov prstov.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

meizu-pro-6-novy-render

Uniknutý render Meizu Pro 6

Srdcom zariadenia bude procesor MediaTek Helio X25, ktorý je o čosi rýchlejším nasledovníkom čipu Helio X20. Tri-cluster dizajn zahŕňa 2 jadrá Cortex-A72 bežiace na frekvencii 2.5 GHz, ktoré budú slúžiť na tie najnáročnejšie úlohy. Pri stredne náročných úlohách sa využijú 4 jadrá Cortex-A53 s frekvenciou 2.0 GHz a pri ľahšom využití procesora to zas budú 4 jadrá Cortex-A53 tikajúc na úrovni 1.4 GHz.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.