Meizu Pro 6 v zlato-bielom prevedení na ďalších fotografiách

banner-pro-5
Meizu plánuje tento rok predstaviť až 7 smartfónov. Môže sa zdať, že toto číslo vôbec nie je veľké, no vzhľadom na počet smartfónov predstavených minulý rok je to celkom slušné. Medzi najočakávanejšie sa radí jednoznačne Pro 6 a MX6. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Informácií aj fotografií o pripravovaných smartfónoch máme už pomerne dosť, no na internet sa predsa len dostali ďalšie fotografie, na ktorých by sa podľa informácií mal nachádzať Meizu Pro 6 v zlato-bielom prevedení. Napriek tomu, že v USB konektore je zastrčený USB kábel, malo by sa jednať o USB konektor typu C. Ďalším zaujímavým detailom je „prvok“ pod fotoaparátom. Pravdepodobne je to laserové zaostrovanie, okolo ktorého sa nachádza LED blesk.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Ďalej nám fotografie prezrádzajú aj prítomnosť 2.5D zakrivenia displeja a snímaču odtlačkov prstov mTouch. Menším prekvapením je umiestnenie 3.5 mm jacku, ktorý sa nachádza na spodnom boku smartfónu. Popri modeloch Pro 6 a MX6 by sme sa mali dočkať aj ich zmenšených verzií. Spolu by tak mali byť predstavené až 4 smartfóny, teda Meizu Pro 6, Pro 6 Mini, MX6 a MX6 Mini. O zvyšných troch smartfónoch zatiaľ veľa informácií nemáme, no jeden z nich by mohol byť aj záhadný smartfón so 4.6-palcovým displejom.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.