banner-pro-5
Jeden z najväčších čínskych výrobcov smartfónov, spoločnosť Meizu, minulý rok priniesla najvýkonnejší smartfón na svete, Meizu Pro 5. Spoločnosť s týmto smartfónom naozaj zabodovala a ohúrila celý technologický svet.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

My sme ako prví na Slovensku tento nadupaný smartfón z Číny otestovali ešte v novembri minulého roka. Výsledkom našej recenzie bolo vyhlásenie Meizu Pro 5 za najlepší čínsky smartfón za rok 2015. Meizu s modelom Pro 5 stále vedie, aj keď humbuk okolo tohto smartfónu na chvíľu utíchol. Teraz je však špičkový smartfón Meizu Pro 5 späť, aspoň v našich končinách. Smartfón sa totižto po dlhšej dobe objavil v ponuke prvého slovenského e-shopu na Heureka.sk s cenou približne 509 € za 32 GB verziu.

meizu-pro-5-recenzia-nahlad
Už pri prvom uchopení Meizu Pro 5 pocítite, že ide o naozaj prémiové zariadenie. V celokovovej konštrukcii je umiestnený veľký 5,7″ FullHD AMOLED displej. Vysoký výkon zaručuje osemjadrový Samsung Exynos 7420 procesor s taktom 2,1 GHz, ktorému v prípade 32 GB verzie disponuje 3 GB RAM, pri 64 GB verzii je to až 4 GB RAM. Dostupný je potom aj slot pre microSD karty.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


DSC_0707
Zadná strana obsahuje 21 MPx šošovku najnovšieho Sony IMX230 fotoaparátu, ktorá mierne vystupuje. Predný fotoaparát má potom 5 MPx. Tento výkonný hardvér napája skôr priemerná 3000 mAh batéria, ktorá ale svojou výdržou naozaj prekvapí. Medzi ďalšie špecifikácie Meizu Pro 5 patrí Android 5.1 s nadstavbou FlymeOS 4.5, USB Type-C konektor, DualSIM a podpora troch základných 4G LTE frekvencií. Viac sa o Meizu Pro 5 dozviete v detailnej recenzii na našom webe.

Perfektný Meizu Pro 5 dostupný už aj na Slovensku

Recenzia | Meizu Pro 5: Najvýkonnejší smartfón na svete pre rok 2015?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP