Meizu nakoniec nevyrobí mini verziu Meizu Pro 5

Teraz čítate
Meizu nakoniec nevyrobí mini verziu Meizu Pro 5

banner-pro-5Nedávno sme vás informovali, že Meizu hodlá vyrobiť kompaktnú a odľahčenú mini verziu svojej aktuálnej vlajkovej lode Meizu Pro 5. Dnešné správy zo sociálnej siete Weibo však fanúšikov tohto konceptu nepotešia. Meizu Pro 5 Mini podľa všetkého vyrobené nebude.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Mnoho používateľov mobilných telefónov sa sťažuje na veľkú nekompaktnosť najnovších smartfónov. Niektoré kúsky už nie sú mobilné, ale vzhľadom na veľkosť a frekvenciu nabíjania pripomínajú skôr pevné linky z rokov minulých. Tak či onak, predstava o veľkosti uhlopriečky sa u spotrebiteľov a výrobcov často líši. Práve v tejto chvíli mala na trh prísť spoločnosť Meizu so svojím Meizu Pro 5 Mini, ktorý mal byť so svojím 4,7-palcovým displejom priesečníkom kompaktnej veľkosti a vysokého výkonu. Nádherná predstava, ktorá sa však podľa najnovších správ nezrealizuje.

earthquake meizu pro 5 mini post

Dôvod je vskutku dramatický. Meizu v oznamení na sieti Weibo prehlásilo, že za to môže prírodná katastrofa. Sklad umiestnený v Taiwane, ktorý mal slúžiť primárne pre spomínaný smartfón, zasiahlo lokálne zemetrasenie a do značnej miery ho zničilo. Čínsky výrobca sa z tohto dôvodu rozhodol prestať s výrobou spomínaného smartfónu.

meizu-pro-5-mini-leak

Predpokladaný dizajn Meizu Pro 5 Mini

Predpokladáme, že spoločnosť sa teraz zameria na prípravu novej vlajkovej lode, Meizu Pro 6. Nie je však vylúčené, že Meizu pripraví kompaktnú mini verziu svojho budúceho top smartfónu, a tak by sme sa mohli dočkať vytúženého high-end smartfónu, ktorý sa zmestí do vrecka.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Bendik
Som študentom vysokej školy, ktorý sa zaujíma o nové technológie, rád skúma, zisťuje, porovnáva a kriticky myslí. Členom redakcie som s väčšími prestávkami od januára 2016.
  • tryanotherone

    Výborne… Po dlhom čase veľkých lopárov sa konečne chystalo niečo pod 5 palcov čo som si chcel kúpiť a ešte aj jediný alternatívny model nevyrobia… Dúfam že namiesto toho prinesú na trh na ktorom je už stovka rovnakých modelov znova nejakú 6 palcovú ohavu… Gratulujem tak sa robí konkurencia vyrábať z rovnakých komponentov rovnaké modely len pod inou značkou.