Čoraz viac používateľov začína uprednostňovať mechanické klávesnice pred tými konvenčnými. Pokiaľ takú chceš aj ty a nechceš za ňu veľa utratiť, si na správnom mieste.

Tentokrát sa do masívnej zľavy vo FonTech Shope dostala značková mechanická klávesnica od Kingston, a to konkrétne model HyperX Mars RGB. Čím ťa zaujme?

Vhodná pre každého

Či už si bežný používateľ, hráč, pracant alebo programátor, mechanická klávesnica sa hodí pre každý prípad. Už na prvý pohľad zaujme svojím nastaviteľným RGB podsvietením s až 13-timi režimami. Pohodlné a spoľahlivé písanie umocňuje aj 1 ms odozva a silné kovové panely, vďaka ktorým sa klávesnica nepoškodí ani po dlhšom používaní. Nechýba ani funkcia Anti-ghosting pre bezproblémové hranie hier. Tá zabezpečí, že môžeš stlačiť všetky klávesy naraz. Okrem toho sa môžeš tešiť aj na mnoho ďalších prispôsobiteľných funkcií.

Kúpiť Kingston HyperX mechanickú klávesnicu za 50 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Zatiaľ čo na Slovensku by si za podobnú klávesnicu zaplatil takmer 100 €, z Číny ju môžeš získať za polovicu. V spolupráci s FonTech Shopom a e-shopom GearBest vznikla parádna akcia, počas ktorej si klávesnicu Kingston HyperX Mars RGB môžeš kúpiť za mimoriadne výhodných 50 €. Všetko, čo k tomu potrebuješ, je kupón, ktorý nájdeš vo FonTech Shope a môže ho použiť prvých  9 zákazníkov. Pokiaľ navyše zvolíš na doručenie Registered Air Mail, obchod ti preplatí všetky prípadné colné poplatky.

Takto v košíku aplikuješ kupón:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom