Čoraz viac používateľov začína uprednostňovať mechanické klávesnice pred tými konvenčnými. Pokiaľ takú chceš aj ty a nechceš za ňu veľa utratiť, si na správnom mieste.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tentokrát sa do masívnej zľavy vo FonTech Shope dostala značková mechanická klávesnica od Kingston, a to konkrétne model HyperX Mars RGB. Čím ťa zaujme?

Vhodná pre každého

Kingston

Či už si bežný používateľ, hráč, pracant alebo programátor, mechanická klávesnica sa hodí pre každý prípad. Už na prvý pohľad zaujme svojím nastaviteľným RGB podsvietením s až 13-timi režimami. Pohodlné a spoľahlivé písanie umocňuje aj 1 ms odozva a silné kovové panely, vďaka ktorým sa klávesnica nepoškodí ani po dlhšom používaní. Nechýba ani funkcia Anti-ghosting pre bezproblémové hranie hier. Tá zabezpečí, že môžeš stlačiť všetky klávesy naraz. Okrem toho sa môžeš tešiť aj na mnoho ďalších prispôsobiteľných funkcií.

mechanická klávesnica

Kúpiť Kingston HyperX mechanickú klávesnicu za 50 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Zatiaľ čo na Slovensku by si za podobnú klávesnicu zaplatil takmer 100 €, z Číny ju môžeš získať za polovicu. V spolupráci s FonTech Shopom a e-shopom GearBest vznikla parádna akcia, počas ktorej si klávesnicu Kingston HyperX Mars RGB môžeš kúpiť za mimoriadne výhodných 50 €. Všetko, čo k tomu potrebuješ, je kupón, ktorý nájdeš vo FonTech Shope a môže ho použiť prvých  9 zákazníkov. Pokiaľ navyše zvolíš na doručenie Registered Air Mail, obchod ti preplatí všetky prípadné colné poplatky.

Takto v košíku aplikuješ kupón:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.