Stane sa Marvel seriál Helstrom úspešným? Štúdio to totižto myslí naozaj vážne. Niektoré zo seriálov sme už nikdy nemali vidieť, ale to zďaleka neplatí o všetkých. Seriál Helstrom je stále v procese príprav a vidieť by sme ho mali na stanici Hulu. Pravdivosť faktov nám potvrdilo aj odhalenie hereckého obsadenia. Zaujímavé informácie prináša aj portál Screenrant. Ale otázka je nasledovná: Má takýto seriál vôbec význam?

Ako už dobre vieme, väčšina Marvel seriálov nedopadla podľa predstáv a ich osudy boli spečatené po dvoch alebo troch sériách. Za jediný úspešný seriál sa dajú považovať Agents of S.H.I.E.L.D., ktorý však taktiež oznámil svoj koniec po záverečnej časti siedmej série. Teraz ich nahradia novinky na streamovacej službe Disney+.

Kto je Daimon Hellstrom?

K jeho počiatku sa vrátime do roku 1973, kedy túto postavu vytvorili Roy Thomas a Gary Friedrich. Postava verejnosti padla do oka vďaka svojej démonickej stránke a zaujímavým schopnostiam. Po prvýkrát sa objavila po boku Ghost Ridera a od toho momentu sme si ju mohli všimnúť v ďalších rôznych tituloch, najčastejšie ako súčasť The Defenders. Príchod jej živej hranej podoby oznámili začiatkom tohto roku a dočkať sme sa mali taktiež aj nového seriálu Ghost Rider.

Zobraziť celú galériu (1)
ScreenRant/Pinterest

V ňom sme sa mali pripraviť na herca Gabriela Lunu, ktorý sa mal stať novou reinkarnáciou Robbieho Reyesa. Smutná správa však prišla minulý mesiac, kedy nám bolo oznámené, že stanica Hulu sa s projektom Ghost Rider nedohodla, a tak sa všetky plány zahodili do koša. Nanešťastie pre nás, rovnaký osud pripravovaný seriál Helstorm nepostihol a tak sa môžeme pripraviť na zrod novej Marvel postavy na malých obrazovkách. Podľa najnovších tlačových správ zo sveta MCU sa určite seriál posúva každým dňom vpred.

Nenechaj si ujsť
Filmy Star Wars a Lucasfilm dostanú nutnú pomoc. Do produkcie prichádza najdôležitejší človek z Marvelu

Oficiálny popis uvádza, že Helstrom bude sledovať dve postavy – Daimon Hellstrom a Ana Hellstrom – deti záhadného sériového vraha, ktorý je taktiež v komiksoch považovaný za samotného diabla. Prvého menovaného si zahrá herec Tom Austen, ktorého cez deň uvidíme ako profesora etickej výchovy a lovca démonov v noci. Daimonovu sestru si zahrá herečka Sydney Lemmon, ktorá bude taktiež odhodlaná zbaviť ľudský svet všetkého zla.

Celé herecké obsadenie seriálu Helstrom

Okrem hlavných postáv sa v seriáli ukáže aj niekoľko vedľajších postáv, medzi ktoré patrí postava domovníka v podobe herca Roberta Wisdoma, informuje Collider. Chýbať nebude ani herečka Ariana Guerra, ktorá sa v príbehu ukáže ako Gabriella Rossetti, zástupkyňa Vatikánu a Daimonov spojenec. Podobne na tom bude herec Alain Uy v postave Chrisa Yena, ktorý bude slúžiť ako obchodný zástupca Any. Matku démonických súrodencov, Victoriu Helstrom, si zahrá Elizabeth Marvel.

Táto postava bola dlhé roky mučená démonmi a do svojej opateri si ju zobrala Dr. Louise Hastingsová, ktorú stvárni herečka June Carryl. Všetko naznačuje tomu, že Marvel TV Bude čoskoro dokončená. Najmä po potvrdení všetkých oficiálnych MCU seriálov, ktoré sa objavia na streamovacej službe Disney+. Tvorcovia taktiež potvrdili, že seriál Helstrom bude prvou splátkou novej série založenej na Marvel dobrodružstvách zo série Fear Comic Book.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom