banner-mate-8
Pomaly sa blíži veľká udalosť spoločnosti Huawei v Londýne, na ktorej uvidíme predstavenie novej generácie vlajkovej lodi. Novinka Huawei P9 však nemá byť jediným smartfónom a gigant plánuje rozšírenie v podobe viacerých verzií tohto očakávaného smartfónu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prednedávnom sa na internet dostali veľmi podrobné špecifikácie a predovšetkým nový teaser, ktorý naznačuje hlavné prednosti P9-ky. Na spomínanom teaseri sme videli tag #OO, ktorý by mohol naznačovať použitie duálneho fotoaparátu, ktorý bude určite špičkou, nakoľko Huawei uzavrel partnerstvo s nemeckým výrobcom fotoaparátov Leica. Jedna z dnešných fotografií túto skutočnosť potvrdzuje a je teda takmer isté, že Huawei P9 bude mať duálny fotoaparát. Ďalšia fotografia približuje snímač odtlačkov prstov, ktorý si tradične nájde miesto v strede zadnej časti a bude mierne zapustený dovnútra tela. Huawei to však vyriešil veľmi šikovne a kraje snímača mierne skosil, čím vylepšil ergonómiu pri snímaní.

Z poslednej fotografie vieme opäť o niečo viac, čo vlastne ponúkne Huawei P9 po konštrukčnej stránke. Niet pochýb o tom, že smartfón bude dizajnovým skvostom a nezahanbí dobré meno spoločnosti v tejto oblasti. Krásne vyfrézovaný rám, ktorému robí spoločnosť sklenená zadná strana, nemôže nikdy sklamať. Jedno je teda isté. Novinka bude prekrásnym zariadením po každej stránke. Každopádne, viac sa dozvieme už 6. apríla, kedy prebehne spomínané celosvetové predstavenie.

Screen-Shot-2016-03-23-at-1.28.00-AM_result

Zdroj: Gsmarena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú