LeTV predstavilo televízor uMax: 120-palcový 4K displej a neuveriteľná cena

banner-letv-one-pro
Dnešný deň bol pre spoločnosť LeTV veľmi úspešný. Po uvedení nového smartfónu LeTV Le 1S si spoločnosť pripravila pre fanúšikov ešte jedno veľmi milé prekvapenie. Portfólio smartfónov po novom vystuží aj televízor s naozaj nadupanou výbavou, ale aj veľmi vysokou cenou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinka LeTV uMax prichádza s krásnou konštrukciou, ktorej dominuje tenký slim dizajn s minimálnymi rámikmi okolo displeja. Vrcholom výbavy je krásna 3D 4K obrazovka, ktorá sa rozprestiera na obrovskej 120-palcovej uhlopriečke (3 m). Displej bol vyrobený spoločnosťou Sharp a ponúka jas na úrovni 800 nitov a obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Ako každý správny smart televízor, aj LeTV uMax prináša so sebou 4-jadrový procesor Mstar 6A928 taktovaný na frekvenciu 1,4 GHz, 3 GB pamäte RAM a 32 GB interné úložisko. Nesmie chýbať ani podpora WiFi konektivity.

letv-umax
Bohužiaľ, opäť sme sa dočkali dostupnosti iba na čínskom trhu, pre ktorý je prispôsobené aj používateľské rozhranie eUI TV, ktoré je založené na Androide 5.0. Cena LeTV uMax sa zastavila na neuveriteľnej hodnote 71 220 €.

letv-umax-(2)letv-umax-(1)letv-umax3

Zdroj: LeTV, Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Maroš

    Dávid tá cena 71 220€! je správna? To je na starú menu 2 145 573 Skk, to sa mi vidí za telku dosť. Niekde bude asi preklep.

  • Vlado

    Pri tej cene sa to bude predavat ako teple rozky. :D