banner-honor7
Čínska rýchlo rastúca spoločnosť LeTV v týchto dňoch uskutočnila tlačovú konferenciu, na ktorej okrem nových inteligentných televízií predstavila aj nové príslušenstvo, v tomto prípade známy powerbank alebo externú nabíjačku. Tá ponúka skvelú kapacitu za ešte lepšiu cenu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeTV Powerbank prichádza s celkovou kapacitou až 13400 mAh, pričom vo vnútri nájdeme štyri LG / Panasonic akumulátory, každý s kapacitou 3350 mAh. Powerbank je tiež vybavený dvojicou USB výstupov s maximálnym výkonom 20 W. Podľa LeTV nabije ich nový 13400 mAh powerbank iPhone 6 doplna až 4-krát, LeTV Max dvakrát alebo iPad Mini dvakrát, pričom účinnosť batérií je až 95 %.

letv-powerbank13400mah-3
Nový powerbank je tiež kompatibilný s technológiou Qualcomm Quick Charge 2.0, čo znamená, že podporuje nabíjanie 9V / 2A alebo 12V / 1.5A pri výstupe, 9V / 2A pri vstupe, teda dobíjaní samotného powerbanku. Vďaka tomu nabijete LeTV Powerbank za približne 4 a pol hodiny, zatiaľ čo smartfóny s batériami s kapacitou 3000 mAh powerbank nabije na 55% kapacity len za 30 minút. Powerbank je taktiež odolný proti prebitiu, proti podvybitiu a obsahuje ďalšie základné a špeciálne funkcie.

letv-powerbank13400mah-2
Oficiálna čínska cena nového LeTV Powerbank je skvelých 120 juanov alebo 17 €, pričom k dispozícii bude v striebornej, zlatej a čiernej farbe.

Zdroj: Gizmochina.com, LeTV.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú