banner-oneplus2
LeTV nie je firmou, s ktorou by ste sa bežne stretli na pultoch slovenských predajcov, no ponúka zariadenia, ktoré určite stoja za reč. Spoločnosť sa orientuje zväčša na smartfóny, no do rodiny príslušenstva zavítal nový, 13 400 mAh powerbank, ktorý zaujme nielen cenou typickou pre Čínu, ale aj technológiou obojstranného nabíjania Quick Charge 2.0.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Od predstavenia trojice nových zariadení čínskym LeTV už ubehlo dosť času, no výrobca čoskoro príde so záložným zdrojom, ideálnym pre ľudí, ktorí nemajú vždy po ruke nabíjačku a zásuvku. Tento kúsok naberá na zaujímavosti aj pri použitých technológiách. Zložený je zo štyroch 3350 mAh akumulátorov od spoločnosti Panasonic a LG. Ponúkne 2 výstupné USB porty s maximálnym výkonom až 20 W a obojsmernou Quick Charge (QC) technológiou, ktorá zabezpečí rýchle nabitie akumulátorov, rovnako ako nabíjaného smartfónu.

letv-power-bank-new

Obojsmerné rýchle nabíjanie podporuje nabíjanie na 9V/2A alebo 12V/1.5A. Podľa niekoľkých zdrojov je možné nabiť powerbank na úplnú kapacitu (13 400 mAh) len za 4.5 hodiny, avšak len za pomoci pribalenej nabíjačky, ktorá disponuje taktiež rýchlym prenosom elektrickej energie. Spoločnosť tiež udáva, že s plne nabitým powerbank nabijete 4.5-krát iPhone 6, dva a pol krát LeTV MAX a 2-krát iPad mini.

Cena doteraz nebola zverejnená, no očakáva sa, že nový záložný zdroj nestúpne nad cenu 150 Yuan (20 €).

Zdroj: GizmoChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP