banner-zuk-z2-fixed
Po krátkej pauze opäť otvárame najväčší showroom Lenovo, ktorý sme pre vás zrekonštruovali a redizajnovali. Ponúka svieži, moderný dizajn i praktické riešenia, ktoré ocenia nielen zákazníci z biznis prostredia, ale aj fanúšikovia moderných technológií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Lenovo showroom v bratislavskom Digital Parku je najväčším v strednej a východnej Európe a už niekoľko rokov ponúka prvotriedne služby, prístup ku kompletnému portfóliu produktov Lenovo, originálne príslušenstvo a servis. Je to zároveň štvrtý exkluzívny showroom Lenovo na Slovensku, ktorý prešiel kompletným redizajnom, hneď po uvedení novej vizuálnej identity značky Lenovo. Každá rada produktov, či už ide o tablety, stolné počítače, notebooky alebo čoraz atraktívnejšie smartfóny, má svoje špeciálne vyhradené miesto.

„Zákazníci sa môžu tešiť na vynovený dizajn a rozšírenú ponuku biznis produktov a serverov, ktoré vzhľadom na lokalitu vyhľadávajú najmä naši biznis zákazníci. V showroome však nechýbajú ani moderné zariadenia určené pre domácnosti a zábavu“, hovorí Ján Baliak, Managing Director, MARSANN IT.

„Na prvý pohlaď moderné, svieže, pútavé a plné inovatívnych produktov a riešení. V tomto príjemnom priestore nájdete na jednom mieste odborníkov na IT pripravených poradiť, ako aj profesionálnych servisných technikov. V Lenovo sme hrdí na našu úspešnú, už 9 ročnú spoluprácu. Teším sa na reakcie zákazníkov po zajtrajšom oficiálnom otvorení“, dodáva Vladimír Varzaly, Country Sales Manager, Lenovo Slovakia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom