banner-le2Nedávno sme vás informovali o nadchádzajúcej konferencii LeEco v Pekingu, na ktorej bude odhalená nová vlajková loď Le Pro 3. LeEco už zverejnilo aj oficiálny teaser, ktorým nepriamo podpichuje nový iPhone 7.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Teaser zverejnený na sociálnej sieti Weibo okrem dátum predstavenia hovorí aj o niečom inom. LeEco sa pravdepodobne vyjadruje k tvrdeniu Apple o lepšej výdrži iPhone 7 o dve hodiny oproti predchádzajúcej generácii. LeEco Le 3 Pro navyše vo výdrži určite nebude žiadny prepadák. Prísť má totižto v dvoch verziách, a to s kapacitou batérie 4070 mAh a v high-end verzii s až 5000 mAh batériou. Keď si porovnáme kapacitu batérií s iPhonom 7 a iPhonom 7 Plus, teda 1960 mAh a 2900 mAh, nie je o čom hovoriť a výdrž bude na novinke od LeEco určite o niekoľko desiatok percent lepšia.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

le-pro-3-poster

TIP: Interný dokument odhaľuje detailné špecifikácie smartfónu LeEco Le Pro 3

Ak ste ešte o tomto smartfóne nič nepočuli, radi vám pripomenieme, že by mal prísť ako prvý smartfón so Snapdragonom 821, 8 GB RAM a vstavaným 256 GB úložiskom. K dispozícii by mala byť aj „slabšia“ verzia so 6 GB RAM a 64 GB úložiskom. Na 21. september sa neskutočne tešíme a ak príde Le Pro 3 naozaj s takouto výbavou, bude sa jednať o veľmi vážneho konkurenta iPhonov aj po výkonovej stránke.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.