Interný dokument odhaľuje detailné špecifikácie smartfónu LeEco Le Pro 3

banner-le2


LeEco je spoločnosť, ktorá si zakladá na hrubom výkone svojich zariadení. Tento ambiciózny čínsky výrobca neustále aktualizuje ponuku svojich smartfónov, aby dokázal za každých okolností ponúknuť dôstojného súpera svojej konkurencii. Najnovšie správy pochádzajúce priamo z interného dokumentu spoločnosti potvrdzujú, že pripravovaný LeEco Le Pro 3 nebude nijakou výnimkou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovší únik odhaľuje, že 21. septembra sa môžme tešiť na predstavenie hneď dvoch rôznych verzií Pro 3-ky. Prvá, menej vybavená, ponesie 5,5-palcový FullHD displej, ktorý bude chránený odolným sklom s 2.5D zaoblením hrán. O poriadny výkon sa postará procesor Snapdragon 821 od amerického Qualcommu. Štvorici Kryo jadier bude dopomáhať grafický akcelerátor Adreno 530. Pamäť RAM sa vyšplhá na hodnotu 6 GB a interné úložisko dokáže prijať 64 GB dát. Hlavný fotoaparát dosiahne rozlíšenie 16 MPx a jeho náprotivok na prednej strane smartfónu ponúkne rozlíšenie 8 MPx. Rovnako poteší aj nadpriemerná kapacita batérie, ktorá číta 4070 mAh.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

p3

Prémiová, vylepšená verzia ponesie podľa očakávaní lepšie špecifikácie. Za zmienku stojí väčší 5,7-palcový displej s 2K rozlíšením, ktorý bude takisto chránený odolným sklom s 2.5D zaoblením hrán. Obe zariadenia budú mať rovnaký čipset a prémiová verzia teda zhodne ponesie 4-jadrový Snapdragon 821 s grafickou jednotkou Adreno 530. O skvelý multitasking sa však postará až 8 GB pamäte RAM. Interné úložisko dosiahne veľkosť enormných 256 GB. Táto vybavenejšia verzia taktiež ponúkne 16 MPx kameru, ktorá sa však bude nachádzať na prednej strane smartfónu. Tá zadná ponesie duálny 13 MPx fotoaparát, pod ktorým si miesto nájde batéria s kapacitou 5000 mAh.

TIP: LeEco Pro 3 príde s konštrukciou hrubou len 7 mm. Aj napriek tomu pojme až 5000 mAh batériu!

leeco le 2 pro

LeEco Le 2 Pro

Aby toho nebolo málo, dokument nám odhaľuje aj predpokladané ceny. Nanešťastie, výrobca sa rozhodol skomplikovať ich presné určovanie a jedna z číslic je označená ako X. Napriek tomu však môžme určiť, že „slabšia“ verzia sa bude predávať za cenu v rozmedzí od 280 € po 400 €. Naopak, verzia prémiová prekvapí trh s cenou niekde medzi hodnotami 413 € a 533 €. Na konkrétne ceny si však zrejme budeme musieť počkať do 21. septembra, kedy majú byť obe verzie smartfónu LeEco Le Pro 3 oficiálne predstavené.

TIP: LeEco ohlásilo konferenciu na 21. septembra, očakáva sa Le Pro 3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]