LeEco ohlásilo konferenciu na 21. septembra, očakáva sa Le Pro 3 so Snapdragonom 821 a 6 GB RAM

Teraz čítate
LeEco ohlásilo konferenciu na 21. septembra, očakáva sa Le Pro 3 so Snapdragonom 821 a 6 GB RAM

banner-honor-8

Čínska spoločnosť LeEco oficiálne potvrdila 21. september ako dátum najbližšej konferencie, kde predstaví nové zariadenie. LeEco novinku prezentuje ako kúsok, ktorý môže zmeniť pohľad na vlajkové lode. Doterajšie informácie naznačujú, že predstaveným zariadením by sa mal stať model Le Pro 3.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Le Pro 3 má priniesť procesor Snapdragon 821. V balení nebude chýbať ani 6 GB RAM a 64 GB rozšíriteľného vnútorného úložiska. O dostatok energie sa má postarať obrovská 5000 mAh batéria, a to všetko pri zachovaní hrúbky zariadenia len 7 mm. K dispozícii budú aj 16 MPx hlavný fotoaparát a 8 MPx predný senzor.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

le-pro-3-2

Smartfón sa už skôr objavil aj v benchmarku AnTuTu, kde dosiahol dych vyrážajúce skóre 163 546 bodov. To len indikuje akou silou bude novinka od LeEco disponovať. CEO čínskej spoločnosti sa na sociálnej sieti Weibo kriticky vyjadril k nedávno predstavenému iPhone 7, ktorý podľa neho postráda dostatočné inovácie, ktoré by ospravedlnili vysokú cenovku. Takéto vyhlásenie môže byť len pokus o získanie pozornosti alebo si je prezident LeEco jednoducho vedomý kvality, ktorú smartfón prinesie. V každom prípade, všetky podrobnosti sa dozvieme už čoskoro, presnejšie  21. septembra.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.