Teraz čítate
Sponzorované: Najlacnejší 10-jadrový smartfón na trhu stojí len 100 €. Z jeho výbavy budeš prekvapený


Príležitostí na kúpu smartfónu strednej triedy za cenu low-endu nie je až tak veľa a keď sa nejaká naskytne, je rozumné ju využiť. Toto je jedna z nich. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Hovoríme o LeEco Le S3 (X622), čo je smartfón od overeného výrobcu s výbavou strednej triedy, ktorého aktuálna cena dokáže poriadne zaskočiť. Elektronika je zabalená vo vkusnom celokovovom zlatom tele, ktorého dizajn vôbec nie je otrepaný. Z prednej strany ho zdobí 5.5-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením, pričom vnútro vypĺňa 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20 s taktom až 2,3 GHz, 3 GB pamäť RAM či 32 GB úložisko.


zdroj fotografie: Zol.com.cn

Displej zobrazuje beh Androidu 6.0 Marshmallow prekrytého jedinečnou nadstavbou eUI 5.8. Zadnej strane dominuje mierne vystupujúci 16 MPx fotoaparát s dvojtónovým LED bleskom a PDAF zaostrovaním. Hneď pod ním je umiestnený snímač odtlačkov prstov, ktorého povrch má zrkadlový efekt. Vytváranie selfie fotiek zas bolo udelené prednému 8 MPx fotoaparátu.


zdroj fotografie: Pcpop

Špecialitou LeEco Le S3 je prehrávanie zvuku v bezstratovej kvalite cez USB Type-C konektor. Zariadenie napája 3000 mAh akumulátor a vo výbave nájdeme aj IR Blaster pre ovládanie domácich spotrebičov. Samozrejmosťou je DualSIM funkcionalita s podporou klasickej trojice európskych LTE sietí – 1800, 2100 a 2600 MHz.

zdroj fotografie: Geekbuying

Kúpiť LeEco Le S2 s 10-jadrovým procesorom za 100 €
Kupón KIMOVIL

Aj keď čítanie týchto špecifikácií vyvoláva pocit smartfónu strednej triedy, jeho cena sa nepočíta v stovkách eur. Eshop Geekbuying ho tejto chvíli ponúka za ukážkových 100,98 €. Cesta k tejto cene vedie cez kupón KIMOVIL, ktorý stačí zadať v košíku po prihlásení do eshopu. Za doručenie si eshop neúčtuje žiadne poplatky a počítať je tým pádom potrebné iba s platbou DPH, ktoré pri danej sume vychádza na približne 24 €.

Takto aplikuješ kupón:

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.