Príležitostí na kúpu smartfónu strednej triedy za cenu low-endu nie je až tak veľa a keď sa nejaká naskytne, je rozumné ju využiť. Toto je jedna z nich. 

Hovoríme o LeEco Le S3 (X622), čo je smartfón od overeného výrobcu s výbavou strednej triedy, ktorého aktuálna cena dokáže poriadne zaskočiť. Elektronika je zabalená vo vkusnom celokovovom zlatom tele, ktorého dizajn vôbec nie je otrepaný. Z prednej strany ho zdobí 5.5-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením, pričom vnútro vypĺňa 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20 s taktom až 2,3 GHz, 4 GB pamäť RAM či 32 GB úložisko.

Displej zobrazuje beh Androidu 6.0 Marshmallow prekrytého jedinečnou nadstavbou eUI 5.8. Zadnej strane dominuje mierne vystupujúci 21 MPx fotoaparát s dvojtónovým LED bleskom a PDAF zaostrovaním. Hneď pod ním je umiestnený snímač odtlačkov prstov, ktorého povrch má zrkadlový efekt. Vytváranie selfie fotiek zas bolo udelené prednému 8 MPx fotoaparátu.

Špecialitou LeEco Le S3 je prehrávanie zvuku v bezstratovej kvalite cez USB Type-C konektor. Zariadenie napája 3000 mAh akumulátor a vo výbave nájdeme aj IR Blaster pre ovládanie domácich spotrebičov. Samozrejmosťou je DualSIM funkcionalita s podporou klasickej trojice európskych LTE sietí – 1800, 2100 a 2600 MHz.

Kúpiť LeEco Le S3 so 4 GB RAM za skvelých 77 €
Zľavový kupón len pre 5tich: XmasCZ02

Kúpiť LeEco Le S3 so 4 GB RAM za famóznych 85 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Aj keď čítanie týchto špecifikácií vyvoláva pocit smartfónu strednej triedy, jeho cena sa nepočíta v stovkách eur. Vďaka kupónu v našom FonTech Shope si ho môžeš kúpiť za fantastických 85 €, čo je vôbec najnižšia cena tohto smartfónu. Odporúčaný spôsob dopravy je Belgium Registered a nezabudni ani na poistenie balíka. Ak chceš túto perfektnú zľavu vychytať, mal by si si švihnúť, pretože kupón je dostupný pre celý svet a za túto cenu sa predáva sa ako šialený.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Zobraziť celú galériu (7)
Screenshot / Gearbest

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom