Je úplne bežné, že po predstavení vlajkovej lodi začne klesať cena jej predchodcu. Avšak rýchlosť klesania ceny LeEco Le Max 2 úplne normálna nie je. 

Tento smartfón má dokonca aj lepšiu výbavu ako mnohé vlajkové lode a predsa sa dá kúpiť za cenu bežného kúsku strednej triedy. Le Max 2 zaujme už na prvý pohľad svojím neokukaným dizajnom, ktorý tvorí kovová konštrukcia v sivom prevedení.

Krásny displej a silný hardvér

Predná strana sa pýši rozsiahlym 5.7-palcovým IPS displejom s príjemným 2K rozlíšením. Takto vysoké rozlíšenie je v danej cene veľkou raritou, a to aj spolu so štvorjadrovým procesorom Snapdragon 820. Tomuto monštru pomáha s multitaskingom 4 GB pamäť RAM a nerozšíriteľné 32 GB úložisko.

Na tomto hardvéri beží starší Android 6.0 Marshmallow, ktorý je však prekrytý multijazyčnou nadstavbou eUI 5.8. Nezvyčajne dobrými špecifikáciami zaujmú aj fotoaparáty. Ten zadný totiž ponúka 21 MPx rozlíšenie, clonu f/2.0, PDAF zaostrovanie a optickú stabilizáciu obrazu. Predný 8 MPx snímač sa zas chváli veľkosťou pixelov 1.4 μm a clonou f/2.2.

Plné LTE je vyšperkované úžasne nízkou cenou

Pod hlavným fotoaparátom sa potom nachádza ešte novodobý ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Z možností pripojenia poteší DualSIM, USB-C a plné LTE. Naopak, mierne sklame absencia 3.5 mm audio jacku, takže treba rátať s počúvaním hudby cez redukciu alebo cez bezstratový USB-C konektor.

Kúpiť LeEco Le Max 2 s 2K displejom a plným LTE za 127 €
Kupón vo FonTech Shope

Do tela smartfónu sa zmestila 3100 mAh batéria, ktorá poskytuje základnú jednodňovú výdrž. V našom FonTech shope ho teraz kúpiš za fantastickú cenu vďaka až 43 € zľave. Cena je poriadne nízkych 127 €, pričom nezabudni využiť dopravu prostredníctvom služby Registered Airmail, vďaka čomu ti budú preplatené aj prípadné colné poplatky. Poponáhľaj sa však, pretože v takejto cene je dostupných len 6 kusov.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot / Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú