LeEco Le 2 na nových záberoch priamo z neznámeho eventu spoločnosti

banner-letv-le-1S
Zahraničné médiá čoraz viac špekulujú o pripravovanom LeEco Le 2, do ktorého sa vkladajú veľké nádeje. Mali sme tu už únik z TENAA a neskôr aj nový teaser, ktoré nás teda takmer úplne oboznámili s tým, čo všetko máme od novinky očakávať.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť sa už netají tým, že oficiálne predstavenie prebehne 20. apríla. Do tejto slávnostnej udalosti zostáva ešte 8 dní a niektoré detaily sa môžu samozrejme zmeniť. Dnes nás zaskočila dvojica obrázkov, na ktorých vidíme záhadné zariadenie od LeEco. Fotografie boli vytvorené na evente športovej divízie LeEco a uverejnené boli priamo cez oficiálny účet na sociálnej sieti. Jeden z hlavných predstaviteľov držal neznámy smartfón, ktorý sa nenápadne podobá na pripravované LeEco Le 2. Ak by to teda bola pravda, očakávať môžeme podobný dizajn ako v prípade LeTV Le Max Pro, ktorý bohužiaľ padol do úplného zabudnutia.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


le-2-phone-leak-02
V prípade, že úniky z TENAA nájdu aj oficiálne uplatnenie, novinka z radov LeEco ponúkne 5,5-palcový FullHD displej, procesor Helio X20 / X25, 3 GB RAM, v základe 32 GB interné úložisko, 3000 mAh batériu, 16 MPx hlavný fotoaparát a v neposlednom rade aj skener odtlačkov prstov, ktorý bude umiestnený na zadnej časti. Softvérovú stránku smartfónu obstará Android 6.0 Marshmallow s grafickou úpravou eUI. Niektoré zdroje však tvrdia, že smartfón príde v dvoch verziách, ktoré sa budú odlišovať použitým procesorom. V prípade druhej verzie, pravdepdobne LeEco Le 2 Pro, na nás má čakať procesor Snapdragon 820. Tak čo? Tešíte sa nový/nové prírastok/prírastky v radoch tejto stále pomerne mladej čínskej spoločnosti?

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]