Poznáme dátum predstavenia LeEco Le 2 spolu s informáciami o phablete Le Max 2

banner-letv-le-1S
Sme uprostred jari plnej nových smartfónov od rôznych výrobcov. Medzi nimi je aj spoločnosť LeEco, ktorá pripravuje druhú generáciu svojej rady smartfónov „Le“. Po úniku z TENAA tu máme ďalšie informácie o novom modeli, ktoré hovoria o dátume predstavenia LeEco Le 2. Okrem sa spomína aj phablet Le Max 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeEco dnes rozoslalo pozvánky na svoju konferenciu v domácom Pekingu, ktorá sa bude konať 20. apríla. Pri nej bude konečne odhalený LeEco Le 2. Ten sľubuje celokovové telo s 5,5-palcovým FullHD displejom, snímač odtlačkov prstov, 16 MPx fotoaparát a batériu s kapacitou 3000 mAh. Samozrejmosťou je aj Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou eUI.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>leeco-le-2-tenaa

Dizajn LeEco Le 2 po úniku z TENAA

Okrem toho možno uvidíme aj LeEco Le Max 2, pokračovanie úspešného a výkonného phabletu. Ten príde s procesorom Snapdragon 820, 4 GB RAM, 2K displejom a fotoaparátom s rozlíšením 21 MPx vzadu, a 8 MPx vpredu. Objavila sa aj informácia o cene, povráva sa, že cena Le Max 2 by nemala presiahnuť hranicu neuveriteľných 271 €.  Ak sa táto informácia potvrdí, z novinky sa stane najlacnejší nositeľ procesoru Snapdragonu 820 na trhu. Všetko sa nám však vyjasní už 20. apríla.

Zdroj: Mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]