LeEco Le 2 prešiel TENAA certifikáciou, 10-jadro opäť potvrdené

banner-letv-le-1S
Čínske LeEco usilovne pracuje na vydaní svojej novej vlajkovej lode, LeEco Le 2, čoho dôkazom je aj certifikácia TENAA, dobre známym menom v končinách (nielen) čínskych telefónov. Telefón nedávno prešiel GFX Benchmarkom, no ten sa podľa najnovších informácií v jednej veci mýlil.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

To, že nový model úspešnej čínskej spoločnosti LeEco prešiel TENAA certifikáciou, znamená jeho skorý príchod na trh. A máme sa na čo tešiť. Začnime dizajnom. Ten sa od živých fotografií odlišuje len tvarom fotoaparátu. Zvláštnosťou je tiež staré logo firmy, ktoré bude vo finálnej verzii určite nahradené.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco le 2 tenaa 3
Zaujímavejšie sú špecifikácie, ktoré prišli spolu s obrázkami. Tie narozdiel od spomínaného GFX Benchmarku informujú o tom, že v LeEco Le 2 (X621) je použitý procesor Helio X20, nie X25 (X25 má jadrá taktované do 2,5 GHz). Zdá sa, že Meizu Pro 6 bude predsa prvý smartfón s týmto procesorom. Veľkosť RAM je 3 GB, vnútorná pamäť je o veľkosti 32 GB.

leeco le 2 tenaa 2
LeEco Le 2 bude na prednej strane dominovať 5,5-palcovým FullHD displejom. Na strane zadnej nájdeme okrem snímača odtlačkov prstov aj 16 MPx displej, ten však podľa TENAA nebude nahrávať 2160p (4K) videá. Telefón my mal merať 151 x 74.1 x 7.7 mm a vážiť 153 g. Bude poháňaný batériou s kapacitou 3000 mAh. Samozrejmosťou je Android Marshmallow s nadstavbou od LeEco. Do predaja by sa mal dostať už čoskoro.

Zdroj: Mydrivers.com, Gsmarena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]