banner-letv-one-pro
V januári na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES v Las Vegas predstavila spoločnosť LeTV smartfón s novým Snapdragonom 820 Le Max Pro (model X910). Podľa zdrojov z výroby by mohlo byť toto zariadenie dostupné už v marci tohto roka.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako sme spomínali v úvode, spolu s Le Max Pro sa v národnom certifikačnom centre „National 3C Quality Certification Center“ objavilo aj neznáme zariadenie s označením X501. Prvý smartfón so Snapdragonom 820 by tak mohol byť na trh uvedený spolu s ďalším smartfónom.

LETV ONE MAX 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-le-max-pro-certifikacia
Momentálne nedisponujeme žiadnymi informáciami ohľadom špecifikácií nového modelu LeTV X501, no predpokladá sa, že novinka bude slabším modelom ako LeTV Le 1S. Aj keď nevieme bližšie špecifikácie, spoločnosť LeTV nezvykne vydávať zariadenia úplne chudobné na výbavu, čo nám dáva šancu, že uvidíme zaujímavý smartfón.

Jediné čo o novom modeli X501 vieme, že bude napájaný zdrojom so špecifikáciami 5V / 2,7A, 9V / 2,7A a 12V / 2A s maximálnym výkonom až 24W. LeTV, známe tiež ako LeEco, plánuje vstúpiť na indický trh so smartfónmi práve so spustením predaja Le Max Pro a Le 1S.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP