Konferencia Xiaomi Press síce začala o 14:30, no prinášame vám novinky, ktoré Xiaomi predstavilo v Pekingu už teraz. Čínsky výrobca si pre nás pripravil pár produktov a medzi tie najviac zaujímavé patrí napríklad nový 802.11ac Wi-Fi router, stolná lampička Yeelight či nový obsah pre televízie Mi TV.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Xiaomi Mi Wifi Router prichádza ako prvý s dvojjadrovým Broadcom 4709 procesorom taktovaným na frekvencii 1.4 GHz, nechýba podpora najnovšej antény PCB a 6 TB vnútorné úložisko! Tento router tak môžete využiť ako domáce úložisko dát, obrázkov, filmov a máte k nemu prístup aj zo smartfónu, tabletu či z PC. Xiaomi tiež predstavilo zosilňovač signálu, aby sa signál dostal do každého rohu vášho bytu.

Okrem WiFi routeru Xiaomi predstavilo aj Yeelight. Yeelight je Bluetooth lampa, ktorá osvieži vašu izbu až 16 miliónmi farbami. Umožňuje upravovať intenzitu, teplotu a odtieň farby pomocou vášho smartfónu, za použitia aplikácie.

160548uuu9wg0aqigjgzz8.jpg.thumb

A cena? Za Wifi Router s kapacitou ložiska 1 TB si Xiaomi vypýta 99 € a za 6 TB verziu mastných 430 €. Yeelight príde s cenovkou 35 € a cena zosilňovača signálu sa zastavila na hranici skvelých 5 €. Tieto ceny samozrejme platia len pre Čínu.

Novinky zaradil do predpredajnej ponuka aj e-shop iBuygou.com, ktorý vám nové zariadenia dopraví na Slovensko. Za nový Mi WiFi Router v iBuygou.com s 1 TB úložiskom zaplatíte cca 147 €, za verziu so 6 TB pamäťou zasa 495 € a za lampu Yeelight niečo vyše 60 €.

Zdroj: MIUI.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP