S ukončením Infinity Ságy sa čoraz viac zamýšľame nad budúcnosťou, ktorá nás v MCU čaká po Avengers: Endgame. Tam hrdinovia konečne porazili Thanosa, čím uzatvorili doterajší vyše 10-ročný príbeh. 

Minulosť je už minulosťou a my sa teraz zameriavame na to, čo nás ešte len čaká v 4. Fáze MCU, pričom už aj tušíme, kto bude nový záporák Avengers. Naozaj môžeme čakať, že sa postavia práve proti nemu?

Nový záporák Avengers bude…

Portál Geeks WorldWide na internete momentálne šíri celkom vzrušujúce správy. Prichádza od nich informácia, že štúdio Marvel momentálne hľadá herca, ktorý si zahrá postavu s kódovým označením “The Benefactor.” To v preklade znamená dobrodinec. Záujemca o rolu by mal zvládnuť “záhadný a zločinný” charakter, pričom pôjde o belocha vo veku od 40 až do 60 rokov, informuje Movieweb.

Nenechaj si ujsť
Dôvod, prečo mala Captain Marvel v Avengers: Endgame tak malú úlohu

Tento herec, ktorého štúdio hľadá, by pritom mal ešte tento rok natáčať jednu scénu v meste Atlanta. Len jedinú scénu. Príde vám to zvláštne? Potom vás ohromí predstava, že by to mohla byť potitulková scéna ku niektorej z nadchádzajúcich marveloviek. Reč medzi fanúšikmi je pritom o pripravovanom filme Spider-Man: Ďaleko od domova. Prekvapí nás v nej už 4. júla ikonický Norman Osborn?

Kto je Green Goblin (Norman Osborn)?

Túto známu komiksovú postavu sme na striebornom plátne už videli. Vo filme Spider-Man (2002) si ho zahral herec Willem Dafoe. V tomto príbehu šlo o hlavného záporáka, ktorý je jedným z najväčších nepriateľov Petera Parkera. Keďže už vieme, že Tom Holland a jeho pavúčí muž budú pre budúcnosť MCU dôležití, prítomnosť tzv. Green Goblina je celkom logická. “Oficiálne” potvrdenie nás však veľmi potešilo a už sa nevieme dočkať, ako nám ho Marvel predstaví vo svojom univerze.

Už trailer na nového Spider-Mana v sebe mal viacero náznakov, že do univerza MCU prichádza Norman Osborn. To by dávalo zmysel, keďže behom 5-ročného skoku vo filme Avengers: Endgame sa mohlo stať čokoľvek a vo svete mohli začať figurovať nové postavy. Zvedavosť nepustí. Už teraz sa neviem dočkať, či to tak naozaj bude.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom