Titul Kingdom Come od českého štúdia Warhorse Studios ponúka historické prostredie stredoveku, ktoré si zamilovalo už viac ako milión hráčov. Hra síce nie je úplne bezchybná, no vývojári už pracujú na opravných balíkoch, ktoré majú všetko uviesť na správnu mieru. Milovníci seriálu Hry o tróny sa ale čoskoro dočkajú aj novej modifikácie, ktorá ich prenesie priamo do prostredia Siedmych kráľovstiev.

Dlho očakávaná hra Kingdom Come od našich českých susedov aj napriek chybám a nedokončeným prvkom nadchla mnohých hráčov. Otvorený svet tohto stredovekého RPG titulu s Cry Enginom prináša skutočne široké možnosti a príbeh, ktorého sa chytí naozaj každý. Chybičky „krásy“ tak hráči s ľahkosťou prehliadnu a navyše sa môžu tešiť na modifikáciu, ktorá ich vtiahne do víru dejstva Siedmych kráľovstiev zo seriálu Hry o tróny.

Kingdom Come Deliverance privíta dej a postavy z milovaného seriálu

Tento nápad nie je prvý, ktorý chce priniesť postavy a dej tohto populárneho dobrodružno-fantastického seriálu. Podobná situácia postihla aj titul Total War. Kingdom Come však ponúka veľký svet, ktorý sa vývojári rozhodli obmeniť pomocou kampaní, postáv či dokonca vojnou medzi dvoma znepriatelenými klanmi. Nová modifikácia tak so sebou prinesie hlavné postavy a členov rodiny Lannisterovcov, Starkovcov a ďalších.

Nenechaj si ujsť
Na internete sa objavilo video z natáčania poslednej série Game of Thrones. Čaká nás veľa ohňa

Presné mená postáv, ktoré sa zo seriálu presunú do tejto hry ale zatiaľ nie sú známe. Podľa všetkého však má byť toto vylepšenie hernou obdobou populárneho seriálu. Na to ale bude treba ešte mnoho času a prostriedkov. Prostredie hry Kingdom Come je ale ako stvorené pre takúto modifikáciu, a tak niet divu, že sa vývojári rozhodli práve pre Hry o tróny. Kým sa však podarí vytvoriť detailné prvky modifikácie „Seven Kingdoms“, uplynie ešte nejaký ten mesiac.

Už teraz však nadšení vývojári pracujú na brneniach, ktoré v seriáli nosia tie najpopulárnejšie postavy. Neskôr sa očakáva, že štúdio uvoľní tiež SDK súbory, aby tak bolo možné modifikáciu rozvíjať aj naďalej. Pokiaľ budú práce na tomto vylepšení pokračovať, tak už o nie príliš dlhý čas by sme sa mohli dočkať prostredia Hier o tróny priamo v hre Kingdom Come. Aktuálny vývoj a pokroky pri vytváraní ďalších prvkov modifikácie môžu fanúšikovia sledovať na oficiálnom profile na Twitteri.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom