Viete čo? Normálne mi to chýbalo. Už mi naozaj chýbalo každý týždeň písať o odchodoch režisérov, menení scenárov, rušení filmov a vytváranie nových projektov. Toto všetko mi totižto vedelo dopriať štúdio Warner Bros s ich “plánmi” pre DC Extended Universe, teda ich superhrdinskú konkurenciu MCU. Teraz však už dlhšiu dobu bolo po takýchto správach sucho – až do dnes. Nadpis totižto skutočne neklame.

Warner Bros potvrdilo ďalší DCEU film, ktorým bude sólovka s Jokerom, ktorého si strihne Jared Leto. Pýtate sa, ako je to možné, veď ešte pred nedávnom sme vám ohlasovali ďalší film s Jokerom, ktorý bude mimo DCEU a zahrá si ho niekto úplne iný? Nuž, to je stále pravda, toto bude iba ďalší DCEU film a očividne im neprekáža, že dostaneme dva filmy s Jokerom za pár rokov, keďže sa nebudú odohrávať v jednom vesmíre. My sa teda pýtame, čo to má akože znamenať?

Viete čo, asi len jednu vec. Že Warner Bros tieto mesiace plné ticha po ich sklamaní menom Justice League absolútne neurobilo nič preto, aby sa tento filmový vesmír snažili nejako napraviť. Momentálne totižto nikto absolútne netuší, aký je ich plán alebo cieľ s týmto univerzom, keďže svoje projekty menia a rušia každú chvíľu. Úprimne, uverili by sme, ak by sa aj tento film do pár mesiacov zrušil.

Každopádne, má to aj svetlú stránku. Jaredov Joker sa totižto konečne môže dočkať menšieho vykúpenia, keďže v Suicide Squad slúžil iba ako marketingová postava, ktorá tam absolútne nemusela byť. Mohlo za to opäť štúdio, ktoré ho kruto takmer z celého filmu vystrihlo a pretáčkami zmenilo tretí akt filmu. Ak sa teda štúdio konečne uvedomí a vymyslí aspoň nejaký dobrý príbeh pre Jokera (dúfame, že aj s Batmanom), v kľude sa im to môže pozitívne vyplatiť. V tomto čase je však zbytočné polemizovať nad nejakým dobrým DC filmom od štúdia Warner Bros.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom