Netflix v spolupráci so stanicou TNT už v januári predstaví pokračovanie populárneho apokalyptického seriálu Snowpiercer zasadeného do zamrznutej budúcnosti. Čerstvý trailer odhaľuje novú zápletku a dáva nádej na opätovný rozkvet civilizácie.

Po dramatických udalostiach druhej série je vojna medzi Wilfordom (Sean Bean) a Laytonom (Daveed Diggs) na spadnutie, v pokračovaní sa však pozrieme aj mimo gigantického vlaku združujúceho zvyšky preživších.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Zem sa totiž začala opätovne otepľovať a zdá sa, že doposiaľ neznáme miesto New Eden poriadne zamieša kartami. Nečakaj však veľa odpovedí, tvorcovia sľubujú, že s otepľovaním má spojitosť aj samotný vlak a nie všetky otázky budú v nových epizódach aj zodpovedané.

Návrat hlási trojica hlavných postáv v podaní Sean Bean, Daveed Diggs a Jennifer Connelly, najväčšou hereckou posilou tretej série bude herečka Archie Panjabi, ktorá podľa traileru pochádza práve zo zasľúbeného raja. Diváci ju môžu poznať aj zo seriálu Good Wife.

Svetlá budúcnosť

Snowpiercer patrí medzi najväčšie seriálové hity v histórii stanice TNT, ktorá stojí aj za jeho produkciou. Práva na seriál odkúpil aj Netflix, kde zatiaľ možno nájsť dve vydané série.

Prečítaj si aj
EXKLUZÍVNE: Spider-Man oficiálne posúva premiéru na Slovensku. Poznáme aj situáciu s Matrixom

Ani prichádzajúca tretia sezóna nebude poslednou – TNT už potvrdili práce na najmenej jednom ďalšom pokračovaní, ktorého sa s najväčšou pravdepodobnosťou dočkáme na začiatku roka 2023.

Tretia séria Snowpiercer na Netflixe a TNT štartuje v pondelok 24. januára 2022, podobne ako predchodcovia budú nové časti vydávané epizodicky každý týždeň.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú