Jack Ma je nepochybne výstrednou osobnosťou Číny a jeden z jej najbohatších obyvateľov. Zakladateľa známej spoločnosti Alibaba Group, najnovšie zlákala cesta akčného hrdinu.

Akčný podnikateľ Jack Ma

Legendárny čínsky podnikateľ, známy ako zakladateľ a výkonný predseda Alibaba Group, sa pripravuje na novú, nečakanú životnú úlohu. Bude totiž hrať v akčnom filme. Jack je pripravený ukázať svoje kung-fu schopnosti v novom bojovom filme, ktorý bude režírovať ten najpovolanejší z celého fachu – Jet Li. O tejto skutočnosti stihol už informovať prostredníctvom svojho účtu na sociálnej sieti Weibo.


Nepôjde o žiaden celovečerný akčný film

Snímka by mala niesť názov Gong Shou Dao, teda „Umenie stráže a obrany“. Dĺžkou však nepôjde o žiaden celovečerný akčný film. V 20-minútovej snímke vystúpi samotný Jet Li a iné významné miestne akčné hviezdy, vrátane Donnie Yen a Jing Wu. Podrobnosti o účasti Jacka Ma vo filme sú však rôzne. Zatiaľ čo správy tvrdia, že známy podnikateľ bude účinkovať vo filme, filmová databáza IMDb ho uvádza ako režiséra.

Nenechaj si ujsť
Inšpiratívny príbeh Jack Ma, zakladateľa spoločnosti Alibaba, ktorý ťa motivuje k tvrdej práci

Znudený biznismen?

To, že Jack oplýva rôznymi schopnosťami svedčí aj jeho nedávne vystúpenie, kde predviedol tanec v štýle Michaela Jacksona. Ak si si myslel, že Jack Ma je iba znudený biznismen, ktorý sa chce presláviť v akčnom filme len tak z rozmaru, mýliš sa. Jack už od roku 1988 praktizuje tai chi, ktorého znalosti poskytuje aj iným podnikateľom v súkromnom trojdňovom kurze. Pre informáciu, kurz stojí niečo okolo 12 500 €. Každopádne uvidíme, či a v akej role sa Jack predstaví v spomínanej snímke pri jej premiére už 11 novembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom