Vyzerá to tak, že Marvel jednoducho nedá pokoj zosnulému Tonymu Starkovi. Vo filme Avengers: Endgame sme mu síce dali posledné zbohom, no svojou smrťou ovplyvní aj budúce filmy zo sveta Marvel Cinematic Universe. Výborným príkladom je Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorý sa vlastne celý točil okolo Iron Mana, aj keď sa v ňom fyzicky nenachádzal. Nové informácie však teraz priniesol Screenrant.

Nedávne informácie dokonca hovoria o tom, že sa herec Robert Downey Jr. vráti v MCU seriáli na platforme Disney+. Jeho hlas by mal sprevádzať a mentorovať mladú hrdinku Riri Williams, ktorá možno dostane svoj vlastný seriál – Ironheart. Portál Deadline však najnovšie informoval, že sa Tony Stark vráti na plátna kín už budúci rok.

Iron Man sa vráti do MCU už budúci rok

V správe o odovzdávaní cien Saturn Awards spomenuli, že si herec Robert Downey Jr. zopakuje jeho úlohu Tonyho Starka/Iron Mana v budúcoročnom filme Black Widow. To znamená, že sa na strieborné plátna vráti už v máji roku 2020. Predsa len, zasadenie sólového filmu Black Widow umožňuje cameo iných postáv z Marvel Cinematic Universe. Žiadne bližšie informácie nám síce neprezradili, no pravdepodobne pôjde o veľmi malú rolu. Prvý film Štvrtej fázy MCU sa odohráva po udalostiach Captain America: Civil War a ešte pred Avengers: Infinity War.

Nenechaj si ujsť
Prečo sa James Cameron teší, že Avengers: Endgame porazil Avatara?

To znamená, že Black Widow plnohodnotný prequel. V ukážke z filmu Black Widow, ktorú premietali na Comic-Cone v San Diegu, diváci videli Tonyho z Civil War, ktorý varuje Natashu: “Idú si po teba.” Potom nasledovali nové zábery, v ktorých je Natasha na úteku. To znamená, že film preskúma ten časový úsek, počas ktorého sa Natasha skrývala pred Spojenými národmi. Pozrieme sa na jej príbeh medzi Civil War a Infinity War, do ktorého je nejakým spôsobom zapletený aj Tony Stark. Je možné, že Tonyho poprosila pri úteku o pomoc. Ďalšou možnosťou je, že herca Roberta Downey Jr. uvidíme iba v nejakej flashback (spomienka) scéne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom