Jednou z najočakávanejších udalostí tohto mesiaca bude aj predstavenie novej generácie Apple smartfónov, ktoré budú mať premiéru už 10. septembra. Doteraz sa dlho diskutovalo a špekulovalo o ich možnom dizajne, ktorý však môže byť vo finále úplne iný ako mnohí dúfali. Možná podoba nového iPhonu 11 sa teraz ukázala aj na skutočnej fotografii a zábere z prezentácie v čínštine, čo nám naznačuje, ako by mohla táto novinka vyzerať.

Zdá sa, že doterajší dizajn iPhonov čakajú ďalšie veľké zmeny, ktoré teraz odhalil čínsky portál Weibo a na Instagrame fotografie zdieľala turecká stránka Apple World Turkish.

Radikálna zmena dizajnu fotoaparátu a USB-C port

Podľa týchto uniknutých fotografií sa tak fanúšikovia Apple zrejme môžu pomaly pripraviť na ďalšie radikálne zmeny, ktoré pripravované iPhony prinesú. Štvorcový dizajn hlavného fotoaparátu z doterajších konceptov je pasé a iPhone 11 zrejme príde s tromi horizontálne umiestnenými objektívmi, ktoré budú rozložené vo vrchnej časti skutočne nezvyčajne.

 

Nenechaj si ujsť
Výrobca krytov prezrádza, ako sa budú volať tohtoročné iPhony. Apple úplne zmení taktiku označovania

Dva z nich by sa mali nachádzať na ľavej strane a tretí obsadí pravú časť, pričom sa pri ňom má nachádzať aj LED dióda. Fotografie odhaľujú aj dvojicu mikrofónov pri fotoaparátoch, no potvrdzujú tiež, že Apple sa ešte nezbaví kontroverzného výrezu.

Veľká zmena však čaká aj napájanie smartfónu, pri ktorom by mal výrobca zanevrieť na Lightning port a konečne využije univerzálnejší USB-C port. Zatiaľ ale neboli tieto informácie potvrdené a nemusí sa jednať o pravé fotografie nadchádzajúceho iPhonu. Nateraz nám tak neostáva nič iné, iba si počkať pár dní do oficiálneho predstavenia nových iPhonov, kedy sa odhalí ich finálny dizajn.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom