Špekulácie o názvoch nových iPhonov sa ešte stále oficiálne nepotvrdili. Výrobca príslušenstva, spoločnosť ESR, však na svojom webe zaradila do ponuky obaly a sklá pre iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

Práve o týchto názvoch sa doposiaľ špekulovalo najviac a zdá sa, že aj výrobcovia príslušenstva, ktorí možno už niečo o budúcich novinkách vedia, vsádzajú práve na tieto názvy. Portál 9to5Mac informuje aj o ďalších vlastnostiach noviniek z dielne Apple.

iPhone 11 by tak mal byť priamym nástupcom iPhonu XR, ktorý ponúkne 6.1″ LCD displej a duálny fotoaparát na zadnej strane. iPhone XS by mal v tomto prípade nahradiť iPhone 11 Pro, ktorý však už príde s trojitou zadnou kamerou umiestnenou do štvorca a s vylepšeným predným fotoaparátom a menším displejom.

iPhone 11 Pro by mal disponovať podľa informácií z portálu GSMArena, iba 5.8″ displejom. Najväčší z tejto trojice zariadení by mal byť iba iPhone 11 Pro Max, ktorý nahradí iPhone XS Max a ten ponúkne 6.5″ displej a rovnaký hardvér ako pri iPhone 11 Pro. Pro verzie nových zariadení by navyše mali byť kompatibilné s novým Apple Pencil, ktorý bol predstavený spolu s novým iPadom Pro.

Zdá sa teda, že tieto dohady o názvoch nových smartfónov od Apple už budú takmer na 100 % pravdivé. Všetko sa definitívne dozvieme až na septembrovej veľkej konferencii spoločnosti Apple, kde tieto novinky oficiálne uzrú svetlo sveta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP