banner-redmi-3
Ak ste už objednávali z Číny alebo ešte len plánujete objednať, určite viete o tom, ako to je so zárukou v Číne. Záruka na všetky zariadenia z Číny je platná len pod dobu jedného roka a keď sa vám nedajbože na zariadení niečo pokazí, musíte ho posielať späť do ďalekej Číny.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tomuto je však koniec. Aspoň pri objednávaní z e-shopu iBuygou.com. Internetový obchod iBuygou.com totižto len pred pár dňami spustil možnosť využitia plnohodnotnej dvojročnej záruky na všetky Xiaomi smartfóny. Záruku je možné uplatniť v európskych servisných strediskách e-shopu iBuygou.com v Španielsku a susednom Poľsku. Záručné opravy sú samozrejme zdarma, pokiaľ ide o výrobnú chybu alebo iné chyby nespôsobené používateľom.

xiaomi-ibuygou-zaruka-1
Dvojročná záruka je zatiaľ dostupná len pre Xiaomi smartfóny, pričom pre jej aplikovanie je potrebné doplatiť si banálnych 5 dolárov, čo je v prepočte 4,7 €. S touto možnosťou tak majú používatelia pocit väčšej istoty, ak by sa ich zariadenie počas doby dvoch rokov nedajbože pokazilo. Obrovskou výhodou je aj servis v susednom Poľsku a svoj smartfón v prípade poruchy tak nebudete musieť posielať do ďalekej Číny, čo ušetrí váš čas a hlavne peniaze.

Xiaomi Redmi 3

Xiaomi Redmi 3

E-shop iBuygou.com dnes spustil aj automatické zľavy na produkty v rôznych cenových kategóriách. Ak sa rozhodnete pre príslušenstvo v cene viac ako 40$, automaticky získavate zľavu 5$. Na smartfóny s cenou vyššou ako 110$ automaticky získate zľavu 10$ a na nákup nad 220$ získate zľavu 15$. Ako príklad môžeme uviesť Xiaomi Redmi 3, ktorý vás s veľmi rýchlym dodaním cez DHL kuriéra a dvojročnou zárukou vyjde na skvelých 160 €!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP