Boj o zákazníkov medzi výrobcami smartfónov pokračuje aj v roku 2019. Huawei si tentokrát vystrelil zo Samsungu, keď zavesil nad ich obchodom v nákupnom centre v Brisbane gigantickú reklamu na model P30 Pro.

Po predstavení oboch vlajkových lodí Huawei P30 Pro a Samsung Galaxy S10 sa medzi týmito výrobcami strhol súboj o zákazníkov a keďže obidva smartfóny patria do najvyššej triedy, prvé mesiace predajov sú pre spoločnosti kľúčové. Tentokrát si gigant zgustol na obchode Samsungu v austrálskom meste Brisbane, nad ktorý zavesil svoju obrovskú reklamu na najnovšiu vlajkovú loď.

Huawei sa vo vysmievaní ostatným výrobcom stáva v poslednej dobe priekopníkom, keď najprv v Dubaji postavil väčší billbord hneď vedľa reklamy Samsungu. Tento čínsky výrobca si zo Samsungu strieľal aj na Twitteri, kde vo februári pridal príspevok propagujúc novú 3D technológiu rozpoznávania tváre a robil si výsmech z podobnej 2D technológie na Galaxy S10, informuje portál Gizmochina.

Zobraziť celú galériu (1)
Dávid Igaz / FonTech

Huawei sa ako výrobca vyšvihol na druhé miesto, keď predbehol americký Apple. Takisto sa chystá tento rok poraziť aj Samsung, ktorý si so svojími 72 miliónmi predajov za prvý štvrťrok stále drží prvenstvo najväčšieho výrobcu smartfónov na svete.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom