Huawei prichádza s 13 000 mAh Powerbankom!

Neubehol ani mesiac od predstavenia novej vlajkovej lode Huawei a spoločnosť nezaháľa. Predstavila nový powerbank, ktorý si zaslúži prívlastok veľký – má totižto kapacitu až 13 000 mAh.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nejedného zákazníka s nepostačujúcou kapacitou batérie v smartfóne tak Huawei určite potešil. Zariadenie je (skutočne len) powerbank. To znamená, že indukované napätie NFC či Bluetooth by ste hľadali márne. Nemožno si nevšimnúť inšpiráciu od čínskeho kolegu Xiaomi, no dizajn záložných batérií sa nemení už posledné roky. Pravdu povediac, dôležitejšia je účinnosť, no nie?

Na kvalitne spracovanom kovovom tele zariadenia nájdeme tlačidlo napájania a LED signalizáciu. Tá vás upozorní o ostávajúcej kapacite. Nechýbajú 2 USB porty, čo znamená, že bude možné napájanie až 2 zariadení súčasne.

A nakoniec cena. Huawei si za svoj nový 13 000 mAh powerbank vypýta 135 juanov, čo v prepočte činí približne 19 €. Bohužiaľ, dostupnosť a definitívna cenovka zariadenia na našom území známa nie je.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.