Teraz čítate
Najnovší MacBook Pro v 15-palcovej verzii s touchbarom má poriadny problém! Výdrž na jedno nabitie je hrozná

banner-mi-notebook-air-12Predstavenie nových MacBookov Pro prinieslo na jednej strane veľa pozitívnych ohlasov, no na druhej strane sa mnoho používateľov hnevá na Apple kvôli veľkým kompromisom vo funkčnej výbave.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

O MacBookoch je všeobecne známe, že majú najlepšiu výdrž batérie na trhu. Nie je to len softvér, ale aj dokonale vyvážený hardvér, ktorý vytvára tak dobré výsledky pri reálnom používaní. Avšak, pri tohtoročných MacBookoch Pro to nevyzerá až tak ružovo, dokonca sa povráva o veľkých problémoch. Prví majitelia, ktorí obdržali najvýkonnejšiu verziu s 15-palcovým displejom a touchbarom, sa neustále sťažujú na katastrofálnu výdrž batérie, ktorá je len niekde na úrovni 3 hodín.

apple-macbook-pro-2

TIP: Nový MacBook Pro má 16 GB RAM vraj len kvôli lepšej výdrži batérie

Problémy používateľov sú pritom badateľné už pri jednoduchej práci s webovými stránkami a ľahkou editáciou dokumentov. Mnoho majiteľov sa teda rozhodlo laptop vrátiť a vymeniť za druhý, alebo v druhom prípade si vyžiadali vrátenie peňazí. Nová generácia populárnych notebookov však trpí aj problémami s náhodným vypínaním, a tak majú zákazníci skutočne pádny dôvod na výmenu, čo nie je zrovna pozitívna správa takto pred vianočnými nákupmi. Apple zatiaľ nevydal žiadne oficiálne stanovisko k tejto situácii, no ak budú tieto nepríjemnosti pretrvávať, ďalším vyšetrovaniam sa určite nevyhneme.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
32%
Páči sa mi to
16%
Chcem to
4%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
24%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
  • Jakub Smolka

    vzhľadom na to koľko ten notebook stojí je to hamba keď si človek kúpi taký drahý notebook nemal by mať žiadne starosti