Spoločnosť HONOR dnes uvádza do predaja druhého zástupcu dvadsiatkovej série, HONOR 20, ktorý sa môže pochváliť krásnym dizajnom a skvelým fotoaparátom. HONOR 20 bude dostupný za cenu 449 €. HONOR 20 v sebe kombinuje 4 fotoaparáty, hlavný 48 MP a výkonný Kirin 980 s GPU Turbo 3.0

HONOR 20 bol globálne predstavený v Londýne v máji tohto roku. Spája v sebe kombináciu výkonného 48 MPx fotoaparátu so štyrmi šošovkami, holografického skleneného dizajnu na zadnej strane telefónu a vedúcich technológií zahŕňajúcich Kirin 980, GPU Turbo 3.0 a 3750 mAh batériu a virtuálny 9.1 surround.

HONOR 20 so štyrmi fotoaparátmi disponuje hlavným ultra ostrým 48 MPx Sony objektívom, 16 MPx širokouhlou šošovkou, 2 MPx asistentom hĺbky a 2 MPx makro kamerou. Taktiež je vybavený AIS super nočným režimom, ktorý pomôže používateľom zvečniť jedinečné okamihy v maximálnych detailoch aj v noci. Fotoaparáty v sebe ukrývajú najnovšie technológie, ktoré dokážu zachytiť skvelé fotografie a videá.

Predná 32 MPx selfie kamera s vysokým rozlíšením inteligentne kombinuje štyri pixely do jedného väčšieho pixelu pre ostrejšie a jasnejšie selfie snímky, ktoré naviac vylepšujú nové režimy Beauty a Portrét s umelou inteligenciou. HONOR 20 je vybavený Super Bluetooth a poháňaný Kirinom 980 a Hi1103 čipsetom. Vďaka Super Bluetooth môže HONOR 20 využívať algoritmus k prispôsobeniu signálu a pripojeniu k Bluetooth zariadeniam z väčšej vzdialenosti než kedykoľvek predtým.

HONOR 20 je prvým spomedzi HONOR smartfónov, ktorý predstavuje holografickú sklenenú zadnú stenu telefónu dostupnú v odtieňoch Sapphire Blue a Midnight Black. Pri jeho výrobe bola použitá špeciálna technika Triple 3D Mesh.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom