Dostane tento Game of Thrones herec v MCU vlastný film? To vravia správy, ktoré pochádzajú z konferencie D23. Na nej vystúpil samotný Kevin Feige, ktorý opäť rozprával o budúcnosti Marvel Cinematic Universe. Stihol nám napríklad prezradiť, že už čoskoro na Disney+ uvidíme až 3 nové seriály, medzi ktorými je aj Moon Knight. Zaujímavé novinky priniesol portál Screenrant.

Disney, ktoré vlastní Marvel, má jasný cieľ. Chce dosiahnuť, aby sa každý známy herec hrnul do rolí, ktoré ich filmy a po novom aj seriály ponúkajú. No a zatiaľ sa im to darí. Je totižto len hŕstka celosvetových hviezd, ktorým by sa nepáčila multi-miliónová výplata a sláva, ktorá prichádza s prácou v MCU.

Game of Thrones herec v MCU?

No a teraz, ako uvádza portál Deadline, sa k univerzu pripája aj jeden z najznámejších hercov modernej televízie. Kit Harington, ktorý v Game of Thrones od HBO stvárňoval Jona Snowa, totižto “dostane vlastný Marvel projekt.” To by mohlo znamenať naozaj čokoľvek, no očakáva sa, že pôjde o film. Stále je tu však aj napriek očakávaniam možnosť, že Kit povedie budúci Marvel seriál. Predsa len, s produkciou takéhoto formátu už má nejaký ten rok skúseností.

Nenechaj si ujsť
Pripravovaný nový seriál z prostredia Game of Thrones dostal veľké novinky. Jedna známa rodina sa určite vráti

Nech už to však je tak či onak, sme veľmi zvedaví, akú postavu stvárni. Čo sa týka oznámených filmov, v 4. fáze nás čakajú Black Widow (máj 2020), The Eternals (november 2020), Shang-Chi and the Legend of the 10 Rings (február 2021), Doctor Strange in the Multiverse of Madness (máj 2021) a Thor: Love and Thunder (november 2021). Súčasne sa nezdá, že by Kit Harington bol priradený ku niektorému z projektov 4. fázy MCU. Uvidíme ho tak pravdepodobne až o pár rokov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú