Seriálový Zaklínač pravdepodobne aj v tvojej obývačke odsunul všetky rozpozerané seriály bokom. Niet pochýb, že napriek úvodným obavám seriál dopadol na jednotku a nejedného fanúšika série priviedol k hernej trilógii, respektíve jej knižnej predlohe. Ak však patríš medzi tých, ktorí majú, a hlavne v tretej časti, nahrané stovky hodín, môžeš si ju teraz o niečo osviežiť. Najúspešnejší tretí diel si totiž teraz môžeš zahrať s tvárami počinu od Netflixu.

Opadli z teba obavy ohľadom Henryho Cavilla v koži Geralta z Rivie? Stačilo osem častí na to, aby si si zvykol na Anyu Chalotru v koži mocnej čarodejnice Yennefer? Vďaka moderskej komunite si na počítači teraz môžeš užiť dobrodružstvo Divokého Honu aj s ich tvárami. Samozrejme, verzií výzoru je hneď niekoľko.

Geralta si môžeš namodovať presne tak, ako si ho videl v seriáli, respektíve aplikovať na model postavy jeho verziu. Zároveň ho môžeš obliecť do ikonického zaklínačskeho brnenia alebo brnenia rádu zmije a nechýbajú ani rôzne účesy, situáciu zľahčujúce mejkapy a fúzy.

Nenechaj si ujsť
8 legendárnych hier, ktoré sršia vianočnou atmosférou

Rovnako si môžeš upraviť aj výzor Yennefer. Rôzne verzie umožnia viaceré kombinácie mejkapu, očných tieňov alebo si rovno môžeš aplikovať jej mladšiu, respektíve staršiu verziu. Všetky módy sú poskytované silnou komunitou na portáli Nexus Mods.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom