Streamovacia služba HBO Go v posledných týždňoch skutočne boduje. Len minulý mesiac do svojej ponuky zaradila oceňované fantasy trilógie Pán prsteňov a Hobit a aktuálne sa knižnica platformy rozrastá o ďalšie skvelé filmové série.

Konkrétne ide o oceňovanú sériu Dark Knight od režiséra Christophera Nolana, ktorej trojicu dielov už možno nájsť v ponuke služby. K dispozícii sú všetky tri filmy – Batman Začína, Temný Rytier a Návrat Temného Rytiera a to ako s originálnym znením, tak aj s českým a slovenským dabingom.

HBO je v integrácii slovenského dabingu do svojho obsahu jednoznačnou jednotkou a s tuzemským znením už ponúka desiatky seriálov i filmov. Nedávno sa takto do ponuky zaradil aj populárny sitkom Priatelia, HBO však dabuje aj seriály z vlastnej produkcie a po slovensky už je možné sledovať aj fantasy fenomén Hra o tróny.

Akciechtivý predplatitelia služby však majú v týchto dňoch dvojnásobný dôvod na radosť. Okrem Nolanovej trilógie totiž ponuku HBO Go už zajtra, 3. apríla, obohatí dvojica akčných filmov Kingsman.

Menovite ide o snímky Kingsman: Tajná Služba a jeho pokračovanie s názvom Kingsman: Zlatý Kruh. Oba filmy sa medzi fanúšikmi tešili pozitívnemu prijatiu, darilo sa im aj po komerčnej stránke, kedy pri rozpočte 200 miliónov dokázali v kinách zarobiť viac ako 800 miliónov.

HBO Go tak svoj obsah v krátkom čase rozširuje o ďalší silný filmový obsah. V knižnici služby okrem čerstvo pridaných noviniek a zmienených filmov z univerza Pána prsteňov nájdeme aj série Harry Potter, horúco diskutovanú novinku Justice League alebo kompletnú filmografiu Jamesa Bonda.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP