V poslednej dobe narastá inteligencia domácich spotrebičov rýchlym tempom a mnoho z nich už dokáže svoju činnosť vykonávať automaticky – používateľ sa o ne musí starať iba minimálne. Medzi ne sa radia aj robotické vysávače. 

Vysávanie je v domácnosti veľmi dôležité, no len málokto z nás ho vykonáva s úsmevom na tvári. Čoraz viac ľudí preto dáva prednosť robotickým vysávačom, ktoré sa o všetko postarajú sami. A nie je pritom povinnosťou vytiahnuť z peňaženky niekoľko stoviek eur.

Najlepší lacný robot?

Teraz ti predstavíme horúci robotický vysávač od čínskej značky XShuai. Na prvé počutie nie práve najlákavejšie a najznámejšie meno. Tento tajomný výrobca je však pod vlastníctvom spoločnosti Haier, ktorá je svojimi domácimi spotrebičmi známa aj na Slovensku. Čo všetko teda ponúka robotický vysávač XShuai T370?

V prvom rade sa môže pochváliť moderným prevedením, ktoré zapadne do každej domácnosti. Pod kapotou sa potom skrýva veľmi presný Epson gyroskop poskytujúci precízne riadenie smeru. Vysávač je vybavený až štyrmi režimami vysávania – Automatic, Edge, Spot a S-shaped. Vďaka nim robot povysáva každé zákutie domácnosti a nerobia mu problémy ani ťažko dostupné rohy miestností. Veľký podiel má na tom aj dvojica kefiek umiestnená v prednej spodnej časti vysávača.

Sacia sila 1500 Pa sa postará o presunutie všetkých nečistôt z podláh do 300 ml nádoby vybavenej HEPA filtrom. Ten má zas na starosti perfektné odfiltrovanie alergénov, prachu a iných škodlivých častíc vo vzduchu. Veľkou výhodou tohto vysávača je aj 300 ml nádoba na vodu, vďaka ktorej poskytuje možnosť mopovania. Rovnakú možnosť ponúka napríklad aj Xiaomi Roborock S50 s cenou okolo 400 €. 2600 mAh batéria stačí na 120-minútové vysávanie a vysávač je tým pádom vhodný aj do väčších domov.

Veľký dôraz na inteligenciu

robotický vysávač
Zobraziť celú galériu (7)
Screenshot / GearBest / YouTube

XShuai T370 je vybavený všetkými inteligentnými technológiami, takže sa nemusíš báť, že sa mu v domácnosti bez tvojej prítomnosti niečo stane. Disponuje totiž ochranou pred pádom z vyvýšených miest, dokáže vyjsť na tenké koberce a pri dochádzajúcej batérii sa automaticky vráti do nabíjacieho doku. K ovládaniu vysávača možno použiť pribalený diaľkový ovládač, ale aj aplikáciu v smartfóne.

Český sklad a žiadne ďalšie poplatky

robotický vysávač
Zobraziť celú galériu (7)
Screenshot / GearBest / YouTube

Kúpiť robotický vysávač XShuai T370 za 128 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Iba vďaka nášmu skvelému kupónu z FonTech Shopu si môžeš vysávač XShuai T370 kúpiť v perfektnej zľave. Aktuálny bleskový výpredaj zrazil cenu na obdivuhodných 128 € a aby toho nebolo málo, nemusíš sa báť žiadnych colných poplatkov. Jedinou ďalšou investíciou je 6 € na dopravu z európskeho skladu. Kúpu v žiadnom prípade neodporúčame odkladať, pretože dostupné je limitované množstvo!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP