Už ťa nebaví pozeranie reklám komerčných televízií a chcel by si z tvojho „hlúpeho“ televízora vyťažiť čo najviac? Na tento účel slúžia takzvané TV boxy, pričom tento ťa zaujme ako cenou, tak aj funkciami.

TV boxy majú zvyčajne veľké rozmery a pripomínajú set-top boxy. Tento je však unikátny najmä dizajnom a tým, že v priestore tvojho televízora nebude zbytočne zaberať miesto.

Malý, ale perfektne vybavený

Jeho tvar totiž pripomína obyčajný USB kľúč, pričom sa zapája do HDMI konektora a vedie z neho USB kábel, ktorý slúži ako zdroj energie. Procesorom v tomto malom zariadení je osemjadrový 64-bitový Amlogic S912, ktorému sekunduje 2 GB pamäť RAM a 8 GB úložisko pre súbory používateľa. Na tejto postačujúcej výbave beží najnovší Android 7.1 Nougat, ktorý je ale oblečený do špeciálneho TV prostredia. Divák si prostredníctvom tohto TV Boxu môže prezerať seriály cez Netflix, videá na YouTube či dokonca sťahovať aplikácie z obchodu Google Play.

Samozrejmosťou je aj prehliadanie webových stránok, lokálnych fotografií a videí či počúvanie stiahnutej hudby. TV Box H96 Pro okrem toho prichádza s predinštalovaným KODI 17.3, čo je veľmi populárna aplikácia pre streamovanie filmov, videí, hudby a ďalšieho multimediálneho obsahu. Vďaka tejto aplikácii už nebudeš musieť chodiť do kina, keďže tu nájdeš aj tie úplne najnovšie tituly.

Prítomná je dokonca aj podpora 4K rozlíšenia a kodeku H.265. Použitie tohto TV boxu je naozaj rozsiahle. Zapojiť ho je možné aj do monitora, projektora, ale najmä do televízora. Na to všetko slúži 60 Hz 4K HDMI konektor, ktorý dokáže zobrazovať obsah maximálne v 4K rozlíšení pri 60 snímkoch za sekundu. Pripojenie k internetu je už potom zabezpečené cez Wi-Fi.

Špeciálna cenovka pre najrýchlejších

Pokiaľ je používateľ so svojím televízorom celkovo spokojný a chýbajú mu iba smart funkcie, nemusí hneď vyhadzovať niekoľko stoviek až tisícok eur za kompletne nový smart televízor. Stačí totiž malý upgrade pre ten starý.

Kúpiť mini TV Box H96 Pro za 30 €

Mini TV Box H96 Pro zaujme nielen naozaj kompaktnými rozmermi, ale aj nadupanou výbavou. Narozdiel od televízorov však nevyžaduje investíciu stoviek eur, ale stačí iba 30 €. Za takúto cenu ho získajú prví desiati záujemcovia vďaka kupónu HSCXmas29, pričom poštovné je úplne bezplatné. Ako spôsob dodania odporúčame zvoliť Belgium Registered.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom