GTA 5 je niekoľko rokov stará hra, ktorú však pravidelne zásobujú novým obsahom, no, žiaľ, iba pre online hráčov. Fanúšikovia single playeru a príbehových línií už v podstate od samotného vydania hry nedostali nový obsah. O ten sa starajú šikovní vývojári, ktorí tentokrát prichádzajú s balíkom až 70 misií pre singleplayer, informuje LadBible.

GTA 5 sa už podľa oficiálnych vyhlásení Rockstaru nedočká nového obsahu pre jedného hráča a rovnako tomu bude aj pri novšej hre z prostredia divokého západu, Red Dead Redemption 2. Komunita hráčov však z týchto správ nemusí byť absolútne smutná, nakoľko existujú šikovní fanúšikovia, ktorí pomocou nástroja Mission Maker pre GTA dokážu vytvárať nový a veľmi kvalitný obsah.

Takýmto moderom je aj hráč s prezývkou alebal3, ktorý prichádza z balíkom misií pre GTA 5. Tento balík sa momentálne nachádza vo verzii 7.0 a obsahuje 70 nových misií, ktoré rozširujú základný príbeh hry a umožnia ti hrať za všetky 3 hlavné postavy. Podľa správ z portálu PCgamer tento mód neprinesie do hry iba nové misie, ale umožní tiež vstupy do nových budov, jazdiť autom ako pasažier, hackovať počítače či trezory.

Všetky funkcie sú samozrejme využívané aj v nových misiách, vďaka čomu sú komplexnejšie, originálne a zaujímavé. Podľa traileru vyzerá nový obsah rovnako dobre, ako keby bol do hry implementovaný samotnými vývojármi z Rockstaru. Balík misií je však stále vo vývoji, a tak sa môžeš spoľahnúť na to, že do budúcna bude prichádzať stále nový a nový obsah.

Po oznámení Red Dead Redemption 2 na PC fanúšikovia rovnako dúfajú, že herné štúdio vytvorí podobný nástroj na tvorbu misií aj pre svet divokého západu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom