Vyvrcholenie kultového seriálu Game of Thrones sa nezadržateľne chýli ku koncu a už o týždeň sa dočkáme poslednej časti finálnej série, ktorá odhalí, kto zasadne na Železný trón a čo sa stane so Siedmimi kráľovstvami. Fanúšikovia sa však už teraz môžu tešiť na dej, ktorý sa odohrával pred tisíckami rokov. Seriálová novinka Bloodmoon odhalí detaily o Deťoch lesa a udalostiach, ktoré predchádzali dianiu v Game of Thrones. 

Dej nového seriálu Bloodmoon bude zasadený do diania približne 5 000 rokov pred všetkým, čo sa udialo v Game of Thrones. Natáčanie nových dielov pritom už začalo v írskom Belfaste pred 2 týždňami. Producenti tohto seriálu mali dať dokopy hviezdnu zostavu hercov, ktorých si má zamilovať aj každý fanúšik Game of Thrones, informuje The Sun.

Tajomstvá Game of Thrones odhalí pripravovaný prológ

Podľa informácií portálu Metro uvidia diváci Bloodmoon zatiaľ iba vo svojej pilotnej časti, ktorá má odhaliť záujem o prológ ku Game of Thrones. To, či sa podarí prilákať fanúšikov tohto seriálu k novým dielom, zatiaľ nie je úplne isté. Bloodmoon však môže vyplniť dieru, ktorú po sebe zanechá finále 8. série už 19. mája.

Nenechaj si ujsť
Úplne posledná epizóda Game of Thrones bude veľkolepým ukončením seriálu. Dočkáme sa veľkého zvratu?

Pilotná časť už teda dostáva svoju podobu, no nejaký čas si na ňu ešte počkáme. Jednu z hlavných úloh dostane Naomi Watts, ku ktorej sa pridajú aj herci Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp a Toby Regbo v ďalších úlohách, informuje Variety. Postavy hercov však zatiaľ neboli prezradené, no už teraz je takmer isté, že sa kvôi časovému rozdielu nestretneme so žiadnou z doterajších postáv v Game of Thrones.

Naomi by ale mala zohrať charizmatickú osobnosť s vlastným temným tajomstvom. Fanúšikovia Game of Thrones sa však majú dočkať prekvapivých odhalení o hrozivých udalostiach vo Westerose, pôvode Bielych chodcov a Nočného kráľa. Z doterajších udalostí v predošlých sériách seriálu vieme, že za zrodením týchto bytostí stáli Deti lesa, ktoré majú byť pôvodnými obyvateľmi Westerosu, informuje Daily Mail.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom