Teraz čítate
Galaxy S8 a S8+ idú na dračku. Skladové zásoby sa míňajú rýchlejšie ako Samsung očakával

Svoju najnovšiu vlajkovú loď nám kórejský Samsung predstavil ešte koncom minulého mesiaca. Už pri predstavení nad touto novinkou žasli mnohí technologickí nadšenci. Model Galaxy S8/S8+ je tak od svojho začiatku odsúdený na úspech a momentálne je po týchto smartfónoch vysoký dopyt. S takýmto návalom výrobca zrejme nepočítal, a tak sa skladové zásoby S8-ky začínajú rýchlo míňať.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Takéto problémy môže Samsungu závidieť nejeden výrobca smartfónov. V domácej Kórei je model Galaxy S8/S8+ natoľko populárny, že spoločnosť nestíha zákazníkom dodávať niektoré varianty. Samsung však uisťuje, že oneskorenia týkajúce sa dodávok novej S8-ky nenastanú. Kvôli zlým výpočtom skladových zásob je tak výrobca nútený predĺžiť registráciu na kúpu týchto modelov až do 30. apríla.

galaxy s8zdroj fotografie: Dglte

Najnižšia slovenská cena Galaxy S8

Pri predbežných objednávkach totiž čísla prekročili hranicu jedného milióna a výrobcovi teraz chvíľu potrvá, kým sa mu znova poradí naplniť svoje sklady. Nedostatok kusov sa týka najmä farebných verzií „Midnight Black“ a „Orchid Gray“. Zatiaľ však spoločnosť nepotvrdila či táto situácia zasiahla iba domácu Kóreu alebo sa jedná o problém viacerých trhov. Obdržal si už svoj nový Samsung Galaxy S8/S8+? Odpoveď nám zanechaj v komentároch.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]