Svoju najnovšiu vlajkovú loď nám kórejský Samsung predstavil ešte koncom minulého mesiaca. Už pri predstavení nad touto novinkou žasli mnohí technologickí nadšenci. Model Galaxy S8/S8+ je tak od svojho začiatku odsúdený na úspech a momentálne je po týchto smartfónoch vysoký dopyt. S takýmto návalom výrobca zrejme nepočítal, a tak sa skladové zásoby S8-ky začínajú rýchlo míňať.

Takéto problémy môže Samsungu závidieť nejeden výrobca smartfónov. V domácej Kórei je model Galaxy S8/S8+ natoľko populárny, že spoločnosť nestíha zákazníkom dodávať niektoré varianty. Samsung však uisťuje, že oneskorenia týkajúce sa dodávok novej S8-ky nenastanú. Kvôli zlým výpočtom skladových zásob je tak výrobca nútený predĺžiť registráciu na kúpu týchto modelov až do 30. apríla.

galaxy s8zdroj fotografie: Dglte

Najnižšia slovenská cena Galaxy S8

Pri predbežných objednávkach totiž čísla prekročili hranicu jedného milióna a výrobcovi teraz chvíľu potrvá, kým sa mu znova poradí naplniť svoje sklady. Nedostatok kusov sa týka najmä farebných verzií „Midnight Black“ a „Orchid Gray“. Zatiaľ však spoločnosť nepotvrdila či táto situácia zasiahla iba domácu Kóreu alebo sa jedná o problém viacerých trhov. Obdržal si už svoj nový Samsung Galaxy S8/S8+? Odpoveď nám zanechaj v komentároch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom