banner-mi5
Včerajší prvý apríl je za nami a teraz sa už so všetkou vážnosťou pustíme do ďalšieho výberu našich obľúbených Gadgetov z Číny. Výber bude opäť veľmi zaujímavý.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bezdrôtová laserová klávesnica (32,13 €)

Na úvod si niečo povieme o ozajstnej technologickej „hračke“. Poznáme Bluetooth klávesnice, bezdrôtové klávesnice a samozrejme aj klasické drôtové klávesnice, ktoré si stále držia pevné miesto na kancelárskych stoloch. No náš prvý gadget kombinuje všetky vlastnosti jednotlivých typov klávesníc. Prepojenie so zariadením prebieha cez Bluetooth 3.0 a projektor môže byť napájaný aj cez microUSB kábel. Najlepšou vlastnosťou je však laserový premietač, ktorý premieta jednotlivé klávesy na povrch stola. Samotný projektor má v sebe aj senzory, ktoré dokážu zaznamenať rôzne gestá pri práci s pripojeným zariadením.

Kúpiť v Bangood.com

Bluetooth reproduktor od BlitzWolf (33,92 €)

Skvelým doplnkom môže byť taktiež kvalitný Bluetooth reproduktor. Za špičkovou kvalitou teda nemusíme siahať hlboko do peňaženky a známa spoločnosť BlitzWolf predstavila svoj nadupaný reproduktor. Základom je prémiové hliníkové prevedenie, do ktorého je vložená 1800 mAh batéria. Tá dokáže nepretržite prehrávať 10 až 12 hodín. Výkon reproduktoru je 4W a ľubovolné zariadenie môžeme prepojiť aj cez AUX.

Kúpiť v Bangood.com

MHL kábel s dĺžkou 2 m (6,11 €)

Smartfóny nemajú problém s multimediálnou zábavou rozličných druhov a aj v tejto oblasti sme sa dočkali za posledných niekoľko rokov výrazného posunu vpred. Samozrejme, najnovšie SmarTV ponúkajú zrkadlenie obrazoviek a rôzne iné druhy prenosu súborov zo smartfónu do TV. Ak však stále máte „hlúpy“ televízor, najvhodnejšia voľba bude funkcia MHL, ktorú podporuje drvivá väčšina smartfónov. Tretí gadget je však špeciálny v tom, že okrem klasického microUSB kábla je možné využiť aj druhý USB port na pripojenie napríklad notebooku. Spolu s vynikajúcou cenou nie je pri rozhodovaní veľmi o čom premýšľať.

Kúpiť v DX.com

Mini skartovačka (16,86 €)

Skartovačky sú neoddeliteľnou súčasťou kancelárií, no zväčša sú to mohutné stroje, ktoré dokážu pojmúť niekoľko papierov naraz. Pre menšie kancelárie a domáce použitie bohato stačí oveľa menší stroj, ktorý určite ideálne zapasuje. Predposledný gadget spĺňa tieto požiadavky a rozmermi 17 x 13 x 15,5 cm sa stáva výborným doplnkom.

Kúpiť v Bangood.com

Protišmyková podložka pre smartfón do auta (2,68 €)

Uloženie smartfónov a rôznych našich vecí v aute je niekedy dosť problematické. Vhodným adeptom na túto úlohu je tradičná podložka, ktorá sa umiestni na vrch palubnej dosky a dokáže bez problémov uložiť mince, kľúče, hocijaký smartfón či vás MP3 prehrávač.

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP