banner-redmi-3
Opäť nám ubehol ďalší týždeň a preto tu je čas pozrieť sa na najnovší výber zaujímavých gadgetov z Číny. V dnešnej ponuke sa zameriame na široké spektrum produktov a dúfame, že si  každý nájde niečo vhodné pre seba.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Multifunkčný nástroj na opravu bicyklov (5,58 €)

Začneme gadgetom, ktorý najviac ocenia fanúšikovia cyklistiky. Spomínaný multifunkčný nástroj poslúži pri nečakaných problémoch na cestách alebo pri vylepšovaní doma v garáži. Tento zaujímavý gadget ponúka všetky nástroje, ktoré sa prvému cyklistovi môžu hodiť a cena 6 € je taktiež veľmi dobrá.

Kúpiť v Banggood.com

USB 2.4 GHz WiFi Repeater (11,17 €)

Ak vás doma trápi slabý Wifi signál na druhom konci domu, máme pre vás skvelé riešenie. Dnešný USB Wifi repeater, ktorý podporuje 2.4 GHz frekvenciu a najvyššiu prenosovú rýchlosť 150 Mbps je skvelé riešenie do domu alebo na chatu. LED svetlá na tele zariadenia ukazujú aktuálnu silu signálu a k dispozícii sú 3 farebné prevedenia. Výsledná cena je 11 €.

Kúpiť v Banggood.com

IR Blaster do 3,5 mm audio jacku (8,38 €)

Moderné smartfóny majú jednu veľmi dobrú vychytávku, ktorá sa nazýva IR Blaster. Táto zaujímavá vecička dokáže cez infračervené svetlo ovládať domáce spotrebiče a váš smartfón môže kľudne nahradiť kopec obyčajných ovládačov. Bohužiaľ, nie každý výrobca túto novinku vo svojich zariadeniach ponúka a tak sa musíme spoľahnúť na gadgety tretích strán. Jedným z nich je aj IR Blaster, ktorý sa zapojí priamo do 3,5 mm audio jacku a po nainštalovaní príslušnej aplikácie máte k dispozícii kompletné ovládanie domácnosti. Cena tohto gadgetu je len 8 €.

Kúpiť v Banggood.com

Organizér pre USB kľúče, káble a pre príslušenstvo (6,42 €)

Pravý technologický nadšenec má pri sebe vždy tucet príslušenstva, ktoré niekedy bohužiaľ nie je kam dať a vzniká problém. Riešením je jednoduchý a lacný prenosný organizér, v ktorom nájdete miesto pre USB kľúče, káble či slúchadlá. K dispozícii máme 3 farebné prevedenia, z ktorých si na svoje príde aj nežnejšie pohlavie. Cena 6 € je vo veľmi prijateľných hodnotách.

Kúpiť v Banggood.com

Stojan pre smartfóny a tablety (8,38 €)

Náš dnešný prehľad od gadgetoch z Číny ukončíme naozaj nevyhnutným príslušenstvom, ktoré prináša za zlomok ceny veľa praktickosti. Jedná sa veľmi pekne a elegantne spracovaný stojan pre tablety či smartfóny. Stojan je vhodný aj pre väčšie tablety s veľkou uhlopriečkou displejov. Cena za tento produkt je 8 €.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP