Týždeň horúčav nám vystriedali dažde a ochladenie. Toto počasie nieje dobré pre komárov, ale keď sa oteplí, tak hneď ich tu máme, takže máme niečo proti komárom. Jeden gadget do kuchyne máme taktiež. Okrem toho pre vás máme smart zariadenie od Xiaomi a kožený náramok na Miband. Poďme na to.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Smart lampa Xiaomi Yeelight (58,60 €)

V minulom vydaní sme písali o smart žiarovke Yeelight od spoločnosť Xiaomi, dnes píšeme o smart lampe, ktorá bola nedávno predstavená a tento týždeň sa dostala do predpredaja v čínskych e-shopoch za celkom priaznivú cenu, necelých 60 eur. Lampu môžete ovládať cez aplikáciu, alebo cez interaktívne vrchné tlačidlo.

Lampa dokáže rozsvietiť 16 miliónov rôznych farieb a tak isto dokáže navodiť atmosféru pomocou 4 módov: bezpečná biela, romantické uvoľnené svetlo, sladké nočné svetlo a mierne svetlo.

Kúpiť v Tinydeal.com

Kožený náramok pre MiBand (7,09 €)

MiBand je veľmi populárny fitnes náramok, svedčí o tom aj 2,8 milióna predaných náramkov za prvé 4 mesiace tohto roka, ktoré zaraďujú Xiaomi na 2. miesto v počte predaja nositeľného príslušenstva, hneď za firmu Fitbit. Xiaomi preto nedávno uviedlo na trh nové koženo-kovové náramky, ktoré premenia MiBand na štýlový doplnok. No cena je trochu vyššia – 40 €, čo je daň za kvalitu vyhotovenia, môžete si ho kúpiť u nášho partnera iBuygou. No čínania nezaváhali a vyrobili lacnejší náramok, ktorý je dostupný iba za 7 €, čo je veľmi výborná cena. MiBand pripevníte pomocou skrutiek a už ho tak ľahko nestratíte.

Kúpiť v Tinydeal.com

2 náramky na odpudzovanie komárov (0,88 €)

S príchodom leta prichádza „obľúbení“ hmyz, komáre. Tieto náramky sú nasiaknuté vôňou, ktorá ma odlákať komáre a môže vás ochrániť na rybačke, turistike, v lese, kdekoľvek sú komáre.

Kúpiť v Tinydeal.com

Skladací cestovný pohár (2,79 €)

Mnoho ľudí využíva leto na kempovanie, turistiku, dovolenky mimo civilizácie, kde môžete potrebovať pohár na vodu a prenášanie veľkých neskladných pohárov by mohol byť problém, ale tento problém vyriešite so skladacím pohárom za necelé 3 eurá. Je vyrobený z netoxického silikónu, je dodávaný aj s prikrývkou a nalejete doň 170 ml vody.

Kúpiť v Tinydeal.com

Oddelovač bielka a žĺtka (0,8 €)

Na záver je tu gadget pre vaše babičky a tých z vás, ktorí radi pečiete. Určite poznáte, aké je to občas náročné oddeliť žĺtko a bielko vajíčka, sú na to rôzne tipy a triky, no vďaka tomuto oddelovaču to bude hádam najjednoduchšie. Stojí iba 80 centov.

Kúpiť v Tinydeal.com

Máte tip na nejaké Gadgety z Číny? Vaše tipy nám posielajte na e-mail redakcia@fonyzciny.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú