Leto sa blíži, týždeň ubehol ako voda a my sme zase nakupovali v čínskom e-shope Tinydeal.com. Opäť máme 5 vecí, 4 lacné a jednu drahšiu, ale o to lepšiu. Celková cena dnešného „nákupu“ je 41 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

FM vysielač na telefón (4,4 €)

Vďaka FM vysielaču za 4 eurá môžete ovládnuť vysielanie rádií v okruhu 15 m. Toto zariadenie po zastrčení do konektora smartfón vám umožní prehrávať hudbu z mobilu na rádiu, či už v autorádiu alebo v klasickom rádiu. Nepotrebujete inštalovať žiadnu aplikáciu, stačí len nastaviť na vysielači a príjmači rovnakú frekvenciu a zábava sa môže začať. Zariadenie ani nemíňa energiu z telefónu, má vlastnú batériu, ktorá sa nabíja cez priložený MicroUSB kábel

Kúpiť v Tinydeal.com

Čistiace pero (2,2 €)

Ďalšie zázračné pero, ktoré má šancu sa stať hitom na rôznych predajných akciách a portáloch. Vyzerá podobne, ako pero na lak, ale toto pero je odlišné, dokáže odstrániť škvrny od kávy, omáčky alebo rúžu z oblečenia jednoduchým vygumovaním. Za cenu 2 eurá je to výborná vec, či už na cesty alebo na spoločenské akcie, kde sa môžete ľahko zašpiniť.

Kúpiť v Tinydeal.com

Yeelight smart žiarovka (31,64 €)

Yeelight, jedna z dcérskych spoločností známej značky Xiaomi, sa zaoberá výrobou smart svietidiel a len nedávno predstavili novú lampu, ktorá ešte však nieje v predaji. No vy si môžete kúpiť smart žiarovku, ktorá sa ovláda aplikáciou cez bluetooth a dokáže sa rozsvietiť až 16 miliónmi farieb. Môžte si nastaviť rôzne módy, alebo vás môže budiť lampa vo vašej obľúbenej farbe. Jedinou nevýhodou je trochu vyššia cena – skoro 32 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

USB svietidlo (1,56 €)

Jednoduché, lacné svietidlo do notebooku, čo viac k tomu povedať? Ak vám chýba svietidlo v notebooku, tak stačí si kúpiť svietidlo s 3 ledkami za iba 1,56 €, pripojiť do USB konektora a môžete svietiť ostošesť.

Kúpiť v Tinydeal.com

Teplomer (2 €)

Digitálny teplomer, ktorý poslúži pri rôznych situáciach, má rozsah od -50 stupňov až po 70 stupňov Celzia. Môžete si s ním zmerať svoju teplotu alebo vonkajšiu teplotu. Presnosť je na jeden stupeň a napája sa dvomi malými baterkami, ktoré su už v balení. Cena je iba 2 eurá.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP