Od spustenia nášho vlastného e-commerce projektu, FonTech Shop, ubehli viac ako 3 mesiace. Neustále pracujeme na vylepšovaní nášho shopu, ako po technickej stránke, tak aj po stránke zliav. Teraz však dostávaš možnosť nakúpiť lacnejšie ako ktokoľvek iný vo svete.

Naše zľavy si po novom môžeš nájsť aj vo svojej e-mailovej schránke. FonTech Shop vo veľkom totižto spúšťa zľavový newsletter, no nie hocijaký. Dvakrát do týždňa v ňom nájdeš naozaj špeciálne zľavy, vďaka ktorým nakúpiš absolútne najlacnejšie nielen v Európe, ale aj v celom svete! Keďže pôjde o poriadne exkluzívne akcie, ktoré môžu pôvodnú cenu skresať až o 90 %, budú limitované kusmi a preto by si mal byť vždy dobre pripravený.

Prihlásiť sa na nadupaný zľavový newsletter FonTech Shopu

Hneď dnes, 3.2.2018 o 17:15 budeme odosielať newsletter so špeciálnou zľavou na perfektnú Xiaomi Mijia nočnú smart lampu, ktorú piati najrýchlejší záujemcovia získajú za exkluzívnych 21 €. Jej bežná cena je pritom dvakrát vyššia, teda 42 €. Aby si nezmeškal ani jednu zo špeciálnych zliav, prihlás sa na odber nášho newslettera cez tlačidlo vyššie a sleduj svoju e-mailovú schránku. O špeciálnych zľavových kupónoch ťa budeme vždy vopred informovať na našej Facebookovej stránke, takže určite sleduj aj tú. Okrem toho však v newsletteri nájdeš aj súhrn najnovších denných akcií, ktoré sú ešte „čerstvé“. Tak načo ešte čakáš? Začni nakupovať najlacnejšie ako ktokoľvek iný!

Príbeh FonTech Shopu:

 

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom