FlymeOS 5.0 beta dostupný pre Meizu Pro 5, vylepšenia na správnych miestach

banner-mx5
Nová používateľská nadstavba FlymeOS 5.0 sa pomaly dostáva do viacerých zariadení spoločnosti Meizu. Prvým sa stala vlajková loď Meizu MX5, ktorá túto aktualizáciu obdržala pred 3 týždňami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O novú nadstavbu nebude samozrejme ochudobnený ani aktuálne najvýkonnejší smartfón na svete, Meizu Pro 5, ktorý sme exkluzívne mali možnosť vyskúšať aj my. Recenziu si môžete prečítať na našej stránke. Nová aktualizácia je zatiaľ v štádiu beta, čo znamená, že vyskúšať ju môžete iba po manuálnom nainštalovaní. FlymeOS pracuje na takmer najnovšom Androide 5.1 a prichádza so širokou škálou vylepšení a noviniek. Na naše redakčné Meizu Pro 5 sme tiež novú verziu FlymeOS 5.0 nainštalovali a zatiaľ sme nadšení. Aj keď ide o beta verziu, systém je veľmi svižný a dokonca pozorujeme aj zrýchlenie snímača odtlačkov prstov. Systém je preložený aj do českého a slovenského jazyka, no bohužiaľ, v systéme sa nachádza veľmi veľa nepreložených slov, ktoré sa zobrazujú v angličtine.

Krátky postup, ako nainštalovať FlymeOS 5.0 do Meizu Pro 5:

1. Stiahnite si nový FlymeOS 5.0 z tohto odkazu
2. 
Stiahnutý súbor nakopírujte do hlavnej zložky smartfónu
3. Vypnite telefón, následne ho zapnite súčasným podržaním tlačidla zapnutia a tlačila pridania hlasitosti (Power + Volume Up), akonáhle sa zobrazí logo Meizu, držte len tlačidlo pridania hlasitosti
4. Zobrazí sa menu s dvomi možnosťami, zvoľte hneď prvú, „System Upgrade“
5. Následne prebehne aktualizácia, celý proces trvá asi 5-10 minút

Status “Beta“ by mal čo nevidieť zmiznúť a majitelia skvelého Meizu Pro 5 sa dočkajú plnohodnotnej verzie novej nadstavby, ktorá naozaj stojí za to.

Zdroj: Meizufans.eu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]